Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 67
Föråkare, OBS! måste var ok från arrangören (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Kenneth Mariasin/ MK Kinda/ Volvo 142
Ungdom (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Albin Nordh/Fredric Nordh Ydre MK/Ydre MK Opel Astra G
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 12)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Vicktor Nordh/Nathalie Hallén Ydre MK/Ydre MK Opel Astra Grahns Bilar AB
C Conny Erlandsson/Torgny Krantz Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC VW Golf MK2
A Patrik Pettersson/Simon Veggie Sundeborn Ydre MK/Ydre MK Opel Astra
C Weine Svensson/Nathali Sjöholm Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Saab 900
C Jonas Berneros/Tom Rundgren Silverdalens MSK/Vimmerby MS Saab 900
B Mattias Lindqvist/Linus Lindqvist Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Opel Astra
C Mikael Jonsson/Tobias Gerhardsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 940
C Mikael Johansson/Christoffer Johansson Åtvidabergs MK/Åtvidabergs MK VW Golf 4
C Anders Gustafsson/Tobias Gustafsson Ydre MK/Ydre MK Audi A3
C Markus Jarl/Marcus Sahlberg Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 740
C Jonas Glad/Andreas Glaad Team Skogsåkarna Tranås/ Opel Ascona B
A Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK VW Polo GTI
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-C förare (Antal startande: 16)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Mattias Andersson/Andreas Hellström SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 244
B Anders Svensson/Duangphon Sorrasit Emådalens MK/Emådalens MK Volvo 940 Multiteknik Anders Svensson AB
C Jari Torvinen/Peter Ärleskog Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Volvo 940
C Hans Petersson/Jonas Frejd Ydre MK/ Volvo 940 JF-AUTODELAR
C Anders Malm/ Ydre MK/ Volvo 240
B Lars Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
C Pasi Hildingsson/Mikael Söderman Jungnerligans RC/Jungnerligans RC Volvo 242
B Samuel Gustavsson/Robin Eriksson SMK Valdemarsvik/SMK Valdemarsvik Volvo 940
B Claes Gustafsson/Linda Björklund Gränna MK/Kinds MK Volvo 244
C Jim Andersson/Emma Svensson Norrahammars MK/Ljungby MK Volvo 944
B Robert Bertilsson/Jonathan Gustavsson Vetlanda RRC/ Volvo 850
C Fredrik Häggman/ Skillingaryds MK/ Volvo 244
A Niclas Karlsson/Kevin Karlsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 940 DEKALTRIM.NU
C Andreas Johansson/Johan Emilson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 244
C Christian Gustafsson/Joakim Storm Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 264
C Rasmus Brask-Nilsen/Hampus Stenberg Linköpings MS/ Volvo 244
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Jerry Eriksson/Albin Eriksson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Opel Ascona A
A Jörgen Jansson/Sebastian Jansson Botkyrka MK/Botkyrka MK Opel Ascona B
A Kjell Fransson/Vakant Vimmerby MS/ VW 1303
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Pierre Fransson/ Vimmerby MS/ VW Golf
A Mikael Ekman/Kenneth Ekman Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Seat ibiza
A Magnus Görling/Rickard Ripenås Team Skogsåkarna Tranås/Team Skogsåkarna Tranås Volvo 242
A Michael Lindsmyr/Michael Holm Ydre MK/Ydre MK Volvo 240
A Peder Hadarson/Johan Bergman Team Skogsåkarna/SMK Eksjö Volvo 242
A Henrik Johansson/Vakant Ydre MK/ VW Golf 3 KitCar Hycklinge Bensin & Service AB
A Gösta Frode/Niklas Krantz Ydre MK/Ydre MK Peugeot 205 Appelskogs Bil AB
A Victor Karlsson/Philip Arvidsson Vimmerby MS/Vimmerby MS Ford Fiesta R2 Dekaltrim.nu
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 12)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Jimmie Cederqvist/Carl Eriksson Gotlands MF BK/Skillingaryds MK Ford Fiesta st
B Jimmy Ekström/Emil Wretemark MK Scandia/Linköpings MS Volvo 940 Team Slägghammar´n
B Emil Johansson/Andreas Andersson SMK Motala bil/V:a Östergötlands MK Volvo 242
B Anders Wigh/Göran Johansson Boxholms MK/Boxholms MK Opel Kadett GSI
B Daniel Wall/ MSK Kvarnvingarna/ Volvo 240
B Björn Vincent/Lars Johansson Ydre MK/Ydre MK Opel Ascona
B Pierre Olofsson/Philip Olofsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 940
B Anders Melin/Tom Törngren Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
B Pierre Melin/Åke Melin Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
B Tomas Lövdahl/Wilma Lövdahl Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 240
B Jimmy Alvarsson/Vakant Gränna MK/ Volvo 940
B Simon Adolfsson/Jimmy Hjelm Team Skogsåkarna/Team skogsåkarna Volvo 242
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Johnny Ekeflo/Jenny Glad Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf ll
C Michael Mariasin/ MK Kinda/ Volvo 142
C Ulf Eriksson/ Oskarshamns RRC/ Toyota Corolla
C Mikael Grahn/Hugo Grahn Ydre MK/Ydre MK Volvo 142 Tornby Bilteknik AB
C Andreas Ekström/Sanna Ekström MK Scandia/MK Scandia Toyota Starlet Team Slägghammar´n
C Alexander Alexandersson/Emil Pettersson Vimmerby MS/Vimmerby MS Peugeot 306
C Daniel Skålberg/Magnus Skålberg Östernärkes RMC/Smk Gävle Opel Ascona B Barum Racing
C Pontus Ericksson/ Vimmerby MS/ Golf MK2
4wd A-B-C förare (Antal startande: 6)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Åke Jacobsson/TBA Emådalens MK/ Ford Focus
A Åke Kjellgren/Tobias Petterssom Gränna MK/Gränna MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Jari Häggman/ SSMK/ Mitsubishi Evo
B Kenneth Johansson/Christoffer Johansson Kullings MS/Kullings MS Mitsubishi Evo VII
A Bertil Carlsson/Vakant / Mitsubishi EVO
C Mathias Lundahl/ Vimmerby MS/ Mitsubishi Evo