Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 55
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Kenneth Mariasin/Michael Mariasin MK Kinda/MK Kinda Volvo 142
C Magnus Folkesson/Bengt-Evert Johansson Vimmerby MS/ Volvo 142 De Lux
Ungdom (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Kevin Karlsson/Linn Karlsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 940
U Calle Carlberg/Torbjörn Carlberg Nässjö MK/Nässjö MK Audi 80
U Maya Ryen/Joakim Stjernström Vimmerby MS/ Volkswagen Golf IV
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Weine Svensson/Magnus Berg Oskarshamn rrc/Oskarshamns rrc Opel Astra
B Timmo Helgesson/Petter Karlsson Vimmerby MS/Tjust MK Saab 9000 Hagestigs Motorsport
A Morgan Olsson/ Vimmerby MS/ VW IV
C Patrik Lund/Pierre Karlsson Målilla MK bk/Eksjö FRC Toyota Corolla
C Oscar Arvidsson/Isak Arvidsson Gullabo RC/Gullabo RC VW Golf 2 LARSSONS PLÅTSLAGERI
C Lillemor Harrysson/Urban Westerström SMK Eksjö/Eksjö SRC VW Golf
C Hampus Wallin/Nathalie Vetlanda Rally Racing/ Volvo 940
C Jonas Glad/Ellenore Käck Team Skogsåkarna/ Volvo 244
B Mikael Johansson/Conny Johansson Åtvidabergs Mk/Åtvidabergs Mk Vw Golf 4
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-C förare (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Mattias Lindqvist/Linus Lindqvist Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC volvo 940
B Frans Harrén-Söderbäck/Linnea Pelander Djupsjö SMK Nyköping/SMK Nyköping Suzuki Swift MK1 Team Lindberg Edsbyn
B Robert Bertilsson/Ingvar Johansson Vetlanda RRC/ Suzuki Swift 1300 Swift Team RMA
C Mattias Andersson/Andreas Hellström SMK Eksjö/Smk Eksjö Volvo 244
B William Andersson/Roger Dahlberg Vimmerby MS/Emådalens Mk Volvo 940
A Thomas Grönberg/Torgny Krantz Oskarshamns RRC/Oskarshamns rrc Volvo 940
C Robin Thörnberg/ VRRC/ Volvo 240
B Anders Malm/Anders Andersson Ydre MK/Va östergötland MK Volvo 240
B Robert Johnson/Björn Pehrsson MK Ramunder/MK Ramunder Volvo 940
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Anders Söderberg/Lotta Strand Botkyrka MK/SMK Valdemarsvik Audi 90 Quattro
A Jörgen Jansson/Kathleen Larsson Botkyrka MK/Östernärkes Rmc Opel Ascona B
B Anders Pettersson/Jonathan Pettersson Tjust MK/Tjust MK Ford Escort RS 1600 BDA
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Ulf Eriksson/Niklas jennersjö Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Opel Astra
A Pontus Berglund/Julia Thulin SMK Hörby/SMK Hörby Volvo 940
A Maths Johnsson/Fredrik Rotebäck Ydre MK/ Volvo 940 Tornby Bilteknik AB
A Jonas Sandgren/Johanna Sandgren Falköpings MK/Falköpings MK Volvo 940
A Mikael Ekman/Kenneth Ekman Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Seat ibiza
A Andreas Wilke/ Tjust mk/ Volvo 240
A Victor Karlsson/TBA Vimmerby MS/ Ford Fiesta R2 Dekaltrim.nu
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 13)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Johnny Ekeflo/Lucas Ekeflo Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf ll
B Rasmus Linddahl/Joakim Wikström Skillingaryds MK/Norrahammars MK Volvo 940
B Claes Gustafsson/Wilma Daag-Gustafsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 242
B Simon Karlsson/Michael Johansson Gullabo RC/Gullabo RC Volvo 940 NS Allservice
B Jimmy Ekström/Emil Wretemark V Östergötlands MK/Linköpings MS Volvo 940
B Richard Hartzell/Gustav Hartzell Norrköpings MK/Norrköpings MK VW golf Rh AutoRikt AB
B Alexander Andersson/Louise Palmqvist Mk Kinda/Degerfors Rc Volvo 940
B Martin Trossö/Pär Lindsmyr MSK Kvarnvingarna/YDRE MK Volvo 940
B Kenneth Nilsson/Peter Andersson Strängnäs ams/ Ford escort
B Daniel Karlsson/Ulf Norss Höglandets MS/Höglandets MS Volvo 940
B Tobias Wärnström/Emil Johansson Ydre MK/Ydre MK SAAB 93
B Tobias Göransson/ Boxholms MK/ Volvo 940
B Pher Göransson/Louise Göransson Boxholms MK/ Volvo 940
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Kjell Stegefors/Örjan Lindberg Nybro AC/Nybro AC Volvo 242
C Jesper Johansson/Vicktor Nordh Ydre MK/ Volvo 940
C Thomas Johansson/Per-Erik Andersson Ydre MK/ Volvo 940
C Andreas Ekström/Vakant V Östergötlands MK/ Volvo 940
C Kalle Nyström/Amanda Arvidsson Kalmar MK/Kalmar MK Volvo 242
C Albin Nordh/Fredrik Svensson Ydre MK/Ydre MK Renault Twingo R2
C Mikael Andersson/stefan larsson mm kinda/mm kinda opel kadett
4 wd A-B-C förare (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Kenneth Johansson/Christoffer Johansson Kullings MS/Kullings MS Mitsubishi Evo VII
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson Gränna MK/Gränna MK Mitsubishi Evo 7 Team KåCe Bilservice