Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 41
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal startande: 0)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
Ungdom (Antal startande: 0)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
Gr.E. A-B- förare (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Dennis Pettersson/Vakant Skillingaryds MK/ Ford Focus
Gr.E. C-förare (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Magnus Lundin/Carolina Stein Nässjö MK/Nässjö MK Opel Corsa
C Peter Lanner/ Vara Mk/Vara Mk TBA
C Martin Bysén/Jonatan Canthammar Ryds MK/ Volvo 244
C Jörgen Källberg/Lillemor Harrysson SMK Eksjö/SMK Eksjö Opel Corsa
C Jonas Glad/Vakant Team Skogsåkarna/ Volvo 244
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-förare (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Stefan Stigemyr/Carl Eriksson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
B Christian Gustafsson/Sophie Lundqvist Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, C-förare (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C John Oscarsson/Dennis Oscarsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Thomas Kurtsson/Sara Kurtsson Skillingaryds MK/Skillingaryd mk Volvo 940
C Patrik Snygg/Mattias Snygg Jönköpings MK/Jönköping Volvo 944 Taberg Åkeri AB
C Urban Westerström/Mattias Didrik Eksjö FRC/Eksjö FRC Volvo 240
C Mattias Andersson/Sofia Adolfsson SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 244
C Agne Josefsson/Kjell Gustavsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Golf Gti 16v
C Oscar Åkerhag/Börje Åkerhag Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Jimmy Larsson/Michaela Logård Tidaholms MK/Tidaholms MK Volvo 940
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Mats Karlsson/Lars-Olof Gustafsson Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 242
A Sven-Åke Angerd/Niklas Johanson Norrahammars MK/Anderstorp RC Ford Escort RS1800
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A David Lindström/Jessica Svensson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Plombo Motor
A Tobias Pettersson/Åke Kjellgren Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
A Alexander Axelsson/Viktor Svensson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 AssistanceKåren
A Victor Karlsson/Thomas Gustavsson Vimmerby MS/Emådalens MK Ford Fiesta R2
A Lars-Erik Larsson/ Kinds MK/ Audi S2
A Peder Hadarson/ Team Skogsåkarna/ Volvo 940
A Mikael Ekman/Kenneth Ekman Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Seat ibiza
A Pierre Fransson/Vakant Vimmerby MS/ VW Golf
A Fredrik Hulterskog/Mikael Cnattingius Norrahammars MK/Skillingaryds MK Volkswagen Golf
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 10)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Peter Lundgren/Roger Larsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 242
B Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK Skoda Fabia R2
B Anders Melin/Vakant Nässjö MK/ Volvo 240
B Andreas Elfver/Hedda Angelöv Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Lars Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Claes Gustafsson/Jenny Glad Gränna MK/Team Skogsåkarna Volvo 242
B Anders Petersson/Elin Petersson Gränna MK/ Volvo 240
B Tomas Lövdahl/vakant Höglandets MS/ Volvo 240
B Mathias Cassegård/ Team Skogsåkarna/ Vw Golf
B Christoffer Gustafsson/Roger Erlandsson Nässjö MK/ BMW Compact
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Johnny Ekeflo/Lucas Ekeflo Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf MK3
C Jörgen Andersson/Ulf Pettersson Höglandets MS/ Volvo 142
C Kim Petersson/ Skillingaryds MK/ Volvo 242 Sjöberg Motorsport
C Magnus Grahn/ Gränna MK/ Opel Ascona