Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 71
Föråkare (Antal startande: 0)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
Ungdom (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Emil Johansson/Bruno Arvidsson Falköpings MK/Skövde MK Volvo 244
U Lisa Söderlund/Hans Söderlund Kullings MS/Vara MK Ford Sierra
U Stina Holmberg/Sanna Järnström Falköpings MK/Tibro MK Volvo 240
U Lukas Andervang/Gunilla Isaksson Dals MK/ Volvo 244
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 11)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Roland Eidhall/Fredrik Eidhall Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo S60
C Lars-Erik Rydqvist/Barbro Rydqvist Mariestads MS/Mariestads MS Toyota Starlet
C Erik Johansson/Vakant Falköpings MK/ VW Golf
A Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK VW Polo GTI
C Rolf Johansson/Vakant Tibro MK/ VW Golf 2
A Stefan Johansson/Christer Hellenäs Vömk/ VW Golf 2
C Alexander Kolbert/Joakim Ljungkvist Vara MK/Götene MK Volvo 740
B Jim Johansson/Vakant Falköpings MK/ Volvo 240
B Kent Johansson/vakant Falköpings MK/ Volvo 240
C Victor Bergsander/Christoffer Holmstrand Kullings MS/Kullings MS Volvo 740
B Owe Melin/Tom Törngren Nässjö MK/Nässjö MK VW Golf
Volvo Orginal,Gr.F, Gr.N -1400 A-B-C förare (Antal startande: 17)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Claes Gustafsson/Andreas Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 244
B Lars Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
C Mats-Erik Andersson/Kai-Ove Andersson Kullings MS/Kullings MS Volvo 242
A Göran Wigertsson/Vakant Kullings MS/ Volvo 242
C Jim Andersson/Tom Andersson Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 240
C Björn Andersson/Carina Modig Kullings MS/Kullings MS Volvo 740
A Bo Fransson/Stefan Fransson Växjö MS/ Volvo 940
A Jens Thorsell/Vakant Falköpings MK/ Volvo 940 Lejtorp Racing
B Henrik Madsen/Michelle Nilsson Götene MK/ Volvo 240
A Jonas Thorsell/Fredrik Sjöberg Falköpings MK/Falköpings MK Volvo 940 Lejtorp Racing
C Fredrik Häggman/Per-Magnus Johansson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 244
C Stefan Fransson/Bo Fransson Växjö MS/ Volvo 940
C Glenn Johansson/Lukas Johansson Orust MS/Orust MS Volvo 242
B Henrik Nellis/Martin Sörling Kullings MS/ Volvo 940
C Jonas Kolbert/Johan Karlsson Vara MK/ Volvo 244
C Christian Gustafsson/Anders Jangeby Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 264 Team Racepart Sweden
C Adam Holmberg/Marcus Andersson Falköpings MK/ Volvo 240
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Fredrik Svensson/Veine Svensson Ydre MK/Ydre MK Volvo PV HG Trafik AB
B Börje Gustavsson/Håkan Gustavsson Jönköpings sportvagnsällskap/ Opel Ascona
A Hans Gustavsson/Hans Janeman Gränna MK/Gränna MK Toyota Starlet
A Ola Stokka/Lars Stokka KAK Motorsport/KAK Motorsport Volvo 544 PV
C Peter Holmberg/Göran Holmberg Falköpings MK/Skövde MK Volvo Amazon
A förare 2wd Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 6)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Fredrik Spång/Mikael Linden Toarps MK/Kullings MS Volvo 142
A Jan-Inge Carlsson/Stig Andersson Göteborgs MF/ Opel Ascona
A Mikael Ekman/Kenneth Ekman Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Seat ibiza
A Jonas Sandgren/Anders Svensson Falköpings MK/Falköpings MK Volvo 940
A Daniel Hellstadius/Oscar Martinsson Kullings MS/ Volvo 242
A Peder Hadarson/Johan Bergman Team Skogsåkarna/SMK Eksjö Opel Ascona B
B förare 2wd Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 13)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Pierre Olofsson/Regina Ekholm Ydre MK/Ydre MK Volvo 940
B Anders Melin/Kenneth Törngren Nässjö MK/ Volvo 240
B Jimmy Alvarsson/Andreas Hall Gränna MK/Gränna MK Volvo 242
B Tommy Andersson/Lars Olsson SMK Trollhättan/SMK Trollhättan Volvo 242
B Stefan Grönberg/Karl Erik Grönberg Dals MK/Dals MK Opel Ascona B
B Pierre Melin/Åke Melin Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
B Martin Karlsson/Annika Sterki Alingsås MK/Allingsås MK Opel Ascona B
B Christopher Sundberg/Hans-Olof Setterberg Falköpings MK/Falköpings MK Volvo 242
B Jan Wigertson/Urban Erlandsson Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
B Sören Eriksson/Tom Mikaelsson Kinds MK/Kinds MK Opel Ascona A
B Joacim Wigertson/Anna Larsson Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
B Andreas Andersson/Andreas Cronsioe Götene MK/ Volvo 242
B Rickard Herbertsson/ Kullings MS/ VW Golf
C förare 2wd Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Kjell Andersson/Emma Lindström Kinds MK/ Opel Ascona B
C Benny Johansson/Pär Svensson SMK Valdemarsvik/Tjust MK Ford Escort
C Lasse Jägerström/Margaretha Jägerström Stenungsunds MS/Stenungsunds MS Volvo Amazon Team Sjuntorps Biltjänst
C Olof Jangström/Leif Jonasson Göteborgs MF/ Volvo 940
C Patrik Pettersson/Vakant Falköpings MK/Falköpings MK Opel Kadett
C PO Andersson/PO Ekberg Fägre MK/Fägre MK VW Golf
C Ulf Storm/Ulf Örnqvist Stenungsunds MS/Stenungsunds MS BMW 325
A förare 4wd (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Jari Häggman/Satu Häggman SSMK/SSMK Mitsubishi Evo
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson Gränna MK/Gränna MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Håkan Svensson/Tommy Sävevik Fägre MK/Vara MK Mitsubishi Lanser Evo 7
B förare 4wd (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Jesper Ödberg/Fredrik Palm Falköping MK/Skara MK Subaru Impreza
B Kenneth Johansson/Carola Johansson Kullings MS/ Mitsubishi Evo VII
C förare 4wd (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Andreas Hellström/Erica Hellström SMK Eksjö/SMK Eksjö Mitsubishi Evo 7
C Christoffer Johansson/Andreas Lennartsson Kullings MS/ Mitsubishi Evo VII
C Roland Åkeson/Eine Larsson Skövde Motorklubb/Tibro MK Mitsubishi Lanser Evo 3