Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 86
Föråkare (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Bertil Holmvik/Linnea Holmvik Tidaholms MK/ Volvo PV544
C Perry Allerth/Christer Doverfors Skillingaryds MK/ Volvo 240
Ungdom (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Calle Carlberg/Torbjörn Carlberg Nässjö MK/SMK Eksjö Audi 80
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 16)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Rolf Johansson/Sofia Wahrén Tibro MK/ VW Golf 2
C Lars-Erik Rydqvist/Leo Lantz Mariestads MS/Mariestads MS Toyota Starlet
C Frank Jacobsson/Oskar Jansson Vara MK/Vara MK VW Golf III
C Anneli Johnzon/Peter Dahlsund Varbergs MK/Varbergs MK VW Golf II
C Viktor Edling/Kenneth Edling Kullings MS/Kullings MS Volvo 740
B Jesper Ödberg/Adam Holmberg Falköping MK/Falköping MK VW Polo
C Annika Wangnick/ GKRC Team 13/ VW Golf ll
C Weine Svensson/Magnus Berg Oskarshamn rrc/Oskarshamns rrc Opel Astra
C Claes Örnskog/ Gränna MK/ WW Golf
C Ulf Hummel/Anne Hummel Älvbygdens MK/Älvbygdens MK VW Golf 2
B Jim Johansson/Natalie Arvidsson Falköpings MK/ Volvo 240
C Emil Johansson/ Falköpings MK/ Volvo 244
B Markus Jarl/Ellen Nilsson Norrahammars mk/Norrahammars mk Volvo 740
C Christoffer Gustafsson/ Nässjö MK/Nässjö MK BMW 316
B Kristian Gustavsson/Eva Levinsson Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 740
C Joakim Persson/ Tidaholms Mk/ Volvo 242
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-C förare (Antal startande: 27)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Anders Ericson/Julia Ericson Toarps MK/Toarps MK Volvo 850 MPRE Motorsport
A Göran Wigertson/Roland Alfredson Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
C Rasmus Hyttinen/Markku Hyttinen SHRA Borås/SHRA Borås Volvo 240
B Anders Larsson/Kenny Larsson Orust Bilsportklubb/Orust Bilsportklubb Volvo 244 Team MPRE Motorsport
B Roger Ohlsson/Renee Andersson Fjärås MK/Fjärås MK Volvo S70 Team MPRE Motorsport
A Fredrik Spång/Mikael Linden Toarps MK/Kullings MS Volvo 850
C Bengt Johansson/Ingrid Holtemark Toarps MK/Toarps MK Volvo 850 Team MPRE Motorsport
C Andreas Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
B Lars Elfver/Jan-Olof Hansson Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
B Claes Gustafsson/Mathilda Ekztröm Gränna MK/Vetlanda RRC Volvo 244
C Glenn Johansson/Lukas Johansson Orust BSK/Orust BSK Volvo 242 motor-events.se
C Magnus Spjuth/Jimmy Spjuth Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 240
C Mikael Johansson/Henrik Johansson Stenungsunds MS/Stenungsunds MS Volvo 244
C Börje Johansson/Ingrid Johansson Kullings MS/Kullings MS 240 Volvo
C Stig Christensen/Fredrik Pettersson Falköpings MK/Falköpings MK Volvo 940
A Håkan Olausson/Sandra Andersson Stenungsund MS/Värnersborgs MK Volvo 940 motor-events.se
B Mattias Lindqvist/Linus Lindqvist Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC volvo 940
B Sebastian Johansson/Herman Höög Götene Mk/Götene Volvo 940 voc
C John Oscarsson/Dennis Oscarsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
A Bo Fransson/Stefan Fransson Växjö MS/Växjö MS Volvo 940
C Marcus Kjellkvist/Inge Petersson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Christian Gustafsson/Mikael Creutz Nässjö MK/Målilla Mk Volvo 940
A Alexander Axelsson/Vakant Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 AssistanceKåren
B Bengt Sannerfors/Martin Miles Götene MK/Götene MK Volvo 940
A Tomas Sjöberg/Gry Sjöberg Sotenäs MK/Sotenäs MK Volvo 940 MA MOTORSPORT
B Johan Axelsson/Vakant Skillingaryds MK/ Volvo
C Stefan Fransson/Vakant Växjö MS/ Volvo 940
Appendix K upptill 1990 ej 4WD, A-B-C förare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Stefan Helin/Lucas Helin Tibro MK/Tibro MK Opel Ascona A HELINS MOTORSPORT
C Johnny Sundström/Andreas Sundström Vara MK/ Opel Ascona
B Matts Eriksson/Jan-Olof Pettersson Mariestads MS/Mariestads MS Saab V4
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Jonas Sandgren/Johanna Sandgren Falköpings MK/Falköpings MK Volvo 940
A David Lindström/Johan Westergren Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Plombo Motor
A Mikael Ekman/Kenneth Ekman Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Seat ibiza
A Lennart Johansson/Hans-Erik Rosvall Göteborgs MF/Göteborgs MF Opel Ascona B 2,4
A Fredrik Ekenved/Björn Ekenved Göteborgs MF/Göteborgs MF Volvo 940
A Markus Börjesson/Vakant Älvbygdens MK/ Volvo 940
A Bjarne Rutgersson/ Stenungsunds MS/ Ford Escort Holbay Team jordvarme. se
A David Nattsson/ Falköpings mk/ Opel Kadett
A Peder Hadarsson/Robert Norss Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 242
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Peter Börjesson/vakant Stenungsunds MS/ Volvo 242 Team Börjesson Maskin
B Jimmy Alvarsson/Wilma Daag-Gustafsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
B Stefan Grönberg/Vakant Dals MK/ Opel Ascona B KG Svets & maskin AB
B Lennart Gerths/Oskar Gerths Tjust MK/Tjust MK Volvo 242
B Joakim Smedberg/Johannes Frejd Andersson Götene mk/ Volvo 940
B Daniel Karlsson/Vakant Nässjö MK/ Volvo 940
B Pierre Melin/Linus Garpevik Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
B Patrik Pettersson/Vakant Falköpings MK/Falköpings MK Opel Kadett
B Andreas Andersson/Tony Sahlin Götene MK/ Volvo 242
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, (Antal startande: 13)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Krister Johannesson/ Göteborgs Motorförening/ BMW 325
C Olof Jangström/Leif Jonasson Göteborgs MF/GMF Volvo 940
C Ulf Storm/Ulf Örnqvist Stenungsunds MS/Stenungsunds MS BMW 325 i Coupe
C Marcus Holm/Nathalie Holm Fägre MK/Karlstad MC Bil BMW Compact
C Benny Johansson/Pär Svensson SMK Valdemarsvik/Tjust MK Ford Escort
C Per Hedskog/Anna-Maria Westerlund SMK Trollhättan/SMK Trollhättan Opel Ascona B
C Anders Johansson/Christopher Pettersson Mariestads MS/ Volvo 142
C Sven Börjesson/Stig Åke Börjesson Fjärås MK/Fjärås MK Peugeot 205 GTI
C Joakim Andersson/Alexander Norlin Falköpings MK/- Volvo 940
C Joacim Grolander/ Älvbygdens Mk/ Volvo 240
C Marcus Grolander/ Älvbygdens mk/ Volvo 240
C Niclas Fransson/ Tibro MK/ Ford Focus ST170
C Magnus Grahn/Vakant Gränna MK/ Opel Astra
A förare 4wd (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Bertil Carlsson/Ingemar Johnzon Varbergs MK/Varbergs MK Mitsubishi EVO VII
A Lars-Erik Larsson/Tony Larsson Kinds MK/ Audi S2
A Håkan Svensson/Tommy Sävevik Fägre MK/Vara MK Mitsubishi Lanser Evo 7
A Per-Åke Forsman/Ove Andersson Dals Mk/Dals Mk Subaru Impreza
B förare 4wd (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Urban Andersson/Christer Andersson Stenungsunds MS/Stenungsunds MS Subaru Impreza
B Kenneth Johansson/Carola Johansson Kullings MS/Kullings MS Mitsubishi Evo VII
C förare 4wd (Antal startande: 0)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare