Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 86
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Perry Allerth/Mikael Johansson Skillingaryds MK/ Volvo 240
Ungdom (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Kevin Andersson/Lars-Åke Ståhl Kinds Mk/skillingaryds mk Suzuki Swift Gti
U Kevin Karlsson/Linn Karlsson Ydre mk/Ydre mk Volvo 940 Dekaltrim.nu
U Andreas Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
U Emil Johansson/Alexander Björnsson Falköpings MK/ARC Volvo 244
U Isac Nordström/Tomas Johansson Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Rolf Johansson/Stig Persson Tibro MK/ VW Golf 2
C Frank Jacobsson/Oskar Jansson Vara mk/Vara mk Vw Golf III
C Patric Sundström/Ulf Haeffner Göteborgs MF/Mälaröarnas MK VW Golf 2
C Bertil Andersson/Ulf Hummel Älvbygdens MK/Stenungsunds MS VW Golf
C Lars-Erik Rydqvist/Kjell Karlsson Mariestads MS/Mariestads MS Toyota Starlet
C Joakim Bengtsson/Melvin Bengtsson Kullings MS/Kullings MS Opel Corsa
A Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK VW Polo GTI
B Jim Johansson/Natalie Arvidsson Falköpings MK/ Volvo 240
Volvo Orginal,Gr.F, Gr.N -1400 A-B-C förare (Antal startande: 21)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Anders Eriksson/Julia Eriksson Toarps Mk/ volvo 240
C Bengt Johansson/Ingrid Holtemark Toarps MK/Toarps MK Volvo 850 Team MPRE Motorsport
C Sixten Berglund/Stig Andersson Torslanda MK/Älvbygdens MK Volvo 940
B Roger Ohlsson/Renee Andersson Fjärås MK/Fjärås MK Volvo 850 TEAM MPRE MOTORSPORT
A Anders Olsson/Sven Olsson Vänersborgs MK/Vänersborgs MK Volvo 240
B Mats Johansson/Krister Johannesson Göteborgs MF/Göteborgs MF Volvo 944
C Fredrik Häggman/Jimmy Lundgren Skillingaryds MK/ Volvo 244
A Göran Wigertson/Roland Alfredson Kullings MS/Kullings MS Volvo 242
B Marcus Henriksson/Richard Eriksson Hällefors MK/Hällefors MK Volvo 242
C Carina Modig/Anders Larsson Kullings MS/Stenungsunds Ms Volvo 740
B Lars Elfver/Frida Lindström Gränna MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Jonas Kolbert/Alexander Kolbert Vara MK/ Volvo 244
C Joakim Nygårdh/Magnus Nygårdh Kullings MS/Kullings MS Volvo 240
C Johan Högberg/Jennifer Toarps MK/ Volvo 940
B Håkan Olausson/Kenny Larsson Stenungsund MS/Tjörns MF Volvo 940 motor-events.se
C Stefan Fransson/Maja Willner Växjö MS/ Volvo 940
C Jim Andersson/Niklas Svensson NORRAHAMMARS MK/SÖDRA SUNNERBO MK Volvo 944
A Bo Fransson/Anne Fransson Växjö MS/ Volvo 940
C Johan Dahl/Helen Dahl Skene MS/Toarps MK Volvo 240 JUNKWORX
C Mattias Holm/Robert Karlsson SMK Trollhättan/ Volvo 240
C Christian Gustafsson/Tom Törngren Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 264
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 6)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Ola Stokka/Lars Stokka KAK Motorsport/KAK Motorsport Volvo 544
C Mikael Granath/Andreas Sundström Vara MK/- Volvo 142 Team Motorsport Sweden
C Göran Holmberg/Adam Holmberg Skövde MK/ Volvo Amazon
C Björn Andersson/Mats-Erik Andersson Kullings Ms/Kullings Ms Volvo Amazon
B Börje Gustavsson/Håkan Gustafsson Sportvagnssällskapet i Jkpg/Sportvagnssällskapet i Jkpg Opel Ascona
B Matts Eriksson/Bengt Pettersson Mariestads MS/Mariestads MS Saab V4
A förare 2wd Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 13)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A David Lindström/Jessica Svensson Skillingaryds MK/ Volvo 940 Plombo Motor
A Ingemar Johnzon/Alf Johnzon Varbergs MK/Varbergs MK Opel Ascona B
A Mikael Ekman/Kenneth Ekman Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Seat ibiza
A Lars Engström/Kurt Wilsson Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
A Jens Thorsell/Joakim Andersson Falköpings MK/Falköpings MK Volvo 940 Lejtorp Racing
A Jan -Inge Carlsson/Emma Lindström Göteborg MF/Göteborg MF OPEL ASCONA B
A Fredrik Ekenved/Markus Börjesson Göteborgs MF/ Volvo 940
A Johan Nilsson/Magnus Johansson Vara MK/ Volvo 242
A Erik Eriksson/Rickard Hedström Kinds MK/Kinds MK Volvo 242
A Erik Bergman/Hans Bergman Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Opel Corsa
A Christian Svensson/Bengt Svensson ARC/Skillingaryds MK Peugeot 206 RC
A Peder Eliasson/Mikael Klar Skene MS/ volvo 242
A Matti Johansson/Pernilla Ahlberg Vara MK/ Volvo 240
B förare 2wd Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 12)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Fredrik Jonsson/Tommy Calmensten MK Ramunder/MK Ramunder Ford Escort MK 2
B Peter Lundgren/Roger Larsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK BMW 320 i
B Joakim Smedberg/Sonny Torgrimsson Götene mk/Tidaholms mk Volvo 940 Meca Sweden AB
B Robert Teiffel/Peter Teiffel Kullings MS/Kullings MS Volvo 242
B Lena Sandelius/R & I Sandelius Göteborgs MF/Göteborgs MF Volvo 940 R Sandelius Bil AB
B Jan Wigertson/Åsa Wigertson Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
B Andreas Andersson/Tobias Bragd Götene MK/Götene MK Volvo 242
B Christopher Sundberg/Ola Thorwall Falköpings MK/ Volvo 242
B Jonas Eriksson/Lovisa Jardstedt Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
B Frida Axelsson/Anton Janson Skillingaryds mk/Kinds Mk vw Golf Plombo Motor
B Fredrik Karlander/Ellinor Karlander Toarps mk/ Volvo 242 Junkworx
B Tobias Wärnström/Mårten Svensson Ydre MK/ SAAB 93
C förare 2wd Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 11)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Ulf Storm/Ulf Örnqvist Stenungsunds MS/Stenungsunds MS BMW 325 i Coupe Team Solab
C Olof Jangström/Leif Jonasson Göteborgs MF/GMF Volvo 940
C Lasse Jägerström/Margaretha Jägerström Stenungsunds MS/Stenungsunds MS Volvo Amazon Team Sjuntorps Biltjänst
C PO Andersson/PO Ekberg Fägre MK/Fägre MK VW Golf
C Conny Andersson/Leif Gustavsson Älvbydens MK/Älvbygdens MK Volvo 940
C Patrik Andersson/Mikael Kullberg Vara MK/SMK Trollhättan Saab 99
C Benny Johansson/Pär Svensson SMK Valdemarsvik/Tjust MK Ford Escort
C Roger Hallengren/Susanne Hallengren Kullings MS/Kullings MS BMW 325
C Mattias Jonsson/Susanne Hallengren Kullings MS/Kullings MS BMW 325
C Joakim Willingskär/marika carlsson Kullings MS/jönköpingssportvagnssälskap bmw 325
C Viktor Bergsander/Lovisa Jardstedt Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
A förare 4wd (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Jari Häggman/Satu Häggman SSMK/SSMK Mitsubishi Evo
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson Gränna MK/Gränna MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Björn Persson/Morgan Andersson Huddinge MK/Götene MK Toyota Corolla WRC
B förare 4wd (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Philip Ahlstrand/Marcus Strand Vara MK/Vara MK Subaru Impreza
B Urban Andersson/Lars Dahlberg Stenungsunds MS/ Subaru Impreza
B Göran Kilbo/Robert Kristiansen Kullings MS/ Audi 80 Quattro
B Kenneth Johansson/Christoffer Johansson Kullings MS/Kullings MS Mitsubishi Evo VII
B Jesper Ödberg/Fredrik Palm Falköping MK/Skara MK Subaru Impreza
C förare 4wd (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Roland Åkesson/Eine Larsson Skövde MK/Tibro MK Mitchubishi Evo 3