Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 59
Föråkare OBS! Måste vara godk. av arrangören (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Lasse Björk/Mathilda Ekztröm Åtvidabergs Motorklubb/Vetlanda RRC Saab 99
A Robert Scholander/Julia Svensson SMK Eksjö/Gullabo RC Citroën R5
C Per Bondesson/Sten Bondesson Gullabo RC/Gullabo RC Volkswagen Golf Gti 16v
Ungdom (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Albin Nordh/Fredric Nordh Ydre MK/Ydre MK Opel Astra G
U Lukas Kindgren/Jesper Lönn Åtvidabergs MK/Åtvidabergs MK Volvo 940 MT S`Bilplåt
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 11)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Sven Börjesson/Stig-åke Börjesson Fjärås MK/Fjärås MK Saab 900i
A Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK VW Polo GTI
B Vicktor Nordh/Marcus Boberg Ydre MK/Ydre MK Opel Astra Grahns Bilar AB
C Göran Boström/Stefan Johansson Vömk/Vömk VW Golf 2
C Viktor Edling/David Malmback Kullings MS/Kullings MS Volvo 740
C Thomas Svensson/Mikael Creutz Eksjö FRC/Målilla MK Bil Volvo 740
C Anneli Johnzon/Alf Johnzon Varbergs MK/Varbergs MK VW Golf II
A Patrik Pettersson/Robin Jonsson Ydre MK/Ydre mk Opel Astra
B Mikael Olofsson/Markus Frohlund Norrahammars MK/Norrahammars MK BMW 318
C Joakim Bengtsson/Melvin Bengtsson Kullings MS/Kullings MS Opel Corsa
C Markus Jarl/Kristian Gustavsson Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 740
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-C förare (Antal startande: 15)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Viktor Zettergren/Sam Karlsson Wäxjö MS/Grimslövs MS Volvo 244
C Mattias Andersson/Oskar Axelsson SMK Eksjö/Team skogsåkarna Tranås Volvo 244
C Torbjörn Karlsson/Mikael Karlsson Grimslövs MS/Grimslövs MS Volvo 944
C Bo Karlsson/Johanna Jansson Ryds MK/Grimslövs MS Volvo 940
C Pasi Hildingsson/Mikael Söderman Jungnerligans RC/Jungnerligans RC Volvo 242
B Claes Gustafsson/Patrik Sääv Gränna MK/ Volvo 244
A Stefan Stigemyr/Aki Eronen Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
B Tom Andersson/Emelie Johansson Norrhammars mk/Norrahammars mk Volvo 944
C Jim Andersson/Emma Svensson Norrahammars MK/Ljungby MK Volvo 244
C Gert Karlsson/Sofia Petersson MK Brinkarna/MK Kinda Volvo 940
B Jan Wigertson/Victor Bergsander Kullings MS/Kullings MS Volvo 850
C Andreas Brindmark/ Tjust MK/ Volvo 940
C Anders Malm/Jonas Malm Ydre MK/Ydre mk Volvo 240
C Christian Gustafsson/Joakim Storm Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 264
B Ingmar Lund/Karl-Henrik Borhammar Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Jonas Nelson/Jörgen Källberg Silverdalen msk/Smk Eksjö Opel Ascona
A Michael Klar/Peder Sjögren Toarps MK/ Volvo 242
B William Andersson/Roger Dahlberg Vimmerby MS/Emådalens MK Volvo 242
C Mikael Granath/Anders Sundström Vara MK/Vara MK Volvo 142 Team Motorsport Sweden
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 12)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Peder Hadarson/Robban Nors Team Skogsåkarna/Tså Volvo 242
A David Lindström/Anders Nilsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Plombo Motor
A Magnus Görling/Rickard Ripenås Team Skogsåkarna Tranås/Team Skogsåkarna Tranås Volvo 242
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson Gränna MK/Gränna MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Michael Holmgren/Mikael Rosvall Gnesta MK/Gnesta MK Mitsubishi Evo 7
A Johan Axelsson/Vakant Nässjö MK/ Volvo 940
A Ingemar Johnzon/Markus Johnzon Varbergs MK/Varbergs MK Opel Ascona B
A Stefan Johansson/Jakob Sandberg Norrahammars MK/Norrahammars MK VW Golf
A Per Löfqvist/Lars Pettersson Skene MS/Toarps MK BMW M3
A Mathias Bengtsson/ Ryds MK/ Toyota Starlet
A Lars-Erik Larsson/Peter Wester Kinds MK/Kullings MS Audi S2 quattro
A Anderas Pettersson/Ulf Johansson Norrköpings MK/ Mitsubishi Evo 6
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Mauritz Lindqvist/Kent Lindqvist MK Ramunder/MK Ramunder Ford Escort MK6
B Sören Eriksson/Tom Mikaelsson Kinds MK/Kinds MK Opel Ascona A
B Fredrik Lundberg/Martin Lundberg SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 240
B Simon Adolfsson/Jimmy Hjelm Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 242
B Jimmy Alvarsson/Wilma Daag-Gustavsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
B Peter Jonasson/Lina Jonasson Ydre MK/Ydre MK Volvo 240
B Anders Melin/Tom Törngren Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
B Daniel Karlsson/Christoffer Gustafsson Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
B Joakim Smedberg/Anton Sundström Götene mk/Vara mk Volvo 940 Meca Sweden AB
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Johnny Ekeflo/Henrik Larsson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf ll
C Mikael Mariasin/Tobias Brindmark MK Kinda/Åtvidabergs MK Volvo 142 HG-Trafik AB Transporter & Billackering
C Mathias Lundahl/Robert Soowik Vimmerby MS/Vimmerby ms Mitsubishi Evo