Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 73
Föråkare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Jan Gustafsson/Annika Evertson Vetlanda RRC/Vetlanda RRC Volvo 940
B Lars Olsson/Tomas Olsson Tjust MK/Tjust MK Volvo 940
C Louise Blansch/Jennie Blansch Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Opel Astra
Ungdom (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Oscar Arvidsson/Andreas Arvidsson Gullabo RC/Gullabo RC VW Golf 2 LARSSONS PLÅTSLAGERI
U Victor Hansen/Jens Hansen SMK Hörby/SMK Hörby VW Polo TEAM RALLYSHOP.SE
U Tim Lagerstam/Magnus Lagerstam Kullings MS/Kullings MS Volvo 242
U Maya Ryen/Moegan Olsson Vimmerby MS/Vimmerby MS Vw Golf
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 14)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Mikael Fransén/Jonny Fransén Vetlanda RRC/ VW Golf mk2
A Jesper Larsson/Anna Larsson Kristianstads MK/Kristianstads MK Toyota Corolla Larsson Rally
B Hampus Larsson/Robin Rosengren Kristianstads MK/Kristianstad MK Toyota Corolla LarssonRally
C Viktor Edling/David Malmback Kullings MS/Kullings MS Volvo 740
C Kennie Frostensson/Anders Frostensson Olofströms Mk/ VW Golf
B Lars Svensson/Jonas Svensson Hässleholms MK/Hässleholms MK VW Golf
B Keith Wennberg/Oskar Krig Sandström Skillingaryds MK/ Volvo 940 Hejdu Hejdu Racing
C Joakim Bengtsson/Melvin Bengtsson Kullings MS/Kullings MS Opel Corsa
C Peter Lanner/Robert Mellegård Vara Mk/Vara Mk Vw Golf
A Patrik Pettersson/Simon Sundeborn Ydre MK/Ydre MK Opel Astra
B Vicktor Nordh/Nathalie Hallén Ydre MK/Ydre MK Opel Astra
C Christoffer Gustafsson/Freddie Hallgren Nässjö MK/Nässjö MK BMW 316
C Marcus Stendal/Jesper Stendal Norrahammars MK/Norrahammars MK Opel Astra G Odensjööstergård.se
B Markus Jarl/Kristian Gustavsson Norrahammars mk/Norrahammars mk Volvo 740
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-C förare (Antal startande: 24)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Per-Ola Gustafsson/Tobias Lindgren SMK Eksjö/ Volvo 242
B Lars Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
C Mattias Andersson/Roger Andersson Smk Eksjö/Nässjö mk Volvo 244
C Magnus Spjuth/Jimmy Spjuth Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 240
C Arvid Tobiazon/Carl Tobiazon Ryds MK/Ryds MK Volvo 240 Jerrys Motorsport
C Mikael Ingemansson/Björn Bergstrand Hästveda FRC/Osby MK Volvo 244
C Anders Malm/Anders Andersson Ydre MK/Va östergötland mk Volvo 240
C Daniel Lindau/Dan Lindau Göteborgs MF/Göteborgs MF Volvo 740
C Marcus Kjellkvist/Inge Petersson Skillingaryds MK/Skillingaryd MK Volvo 940
A Stefan Stigemyr/Aki Eronen Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Martin Jansson/Daniel Eriksson Gullabo RC/Gullabo RC Volvo 240
C Markus Nilsson/Kim Nilsson Gullabo RC/Gullabo RC volvo 240
A Alexander Axelsson/Nellie Karlsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 AssistanceKåren
C Joakim Wikström/Daniel Svenningsson Norrahammars mk/Norrahammars mk volvo 244
B Claes Gustafsson/Linda Björklund Gränna MK/Kinds MK Volvo 244
C Christian Gustafsson/Emma Svensson Nässjö MK/ Volvo 940
B Roger Ohlsson/Renee Andersson Fjärås MK/Fjärås MK Volvo S70 Team MPRE Motorsport
B Ingmar Lund/Karl-Henrik Borhammar Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
C Börje Åkerhag/Oscar Åkerhag Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Mattias Hansson/Ella Hansson Grimslövs MS/Grimslövs MS Volvo 740
C Jim Andersson/Niklas Svensson Norrahammars MK/ Volvo 240
B Johan Axelsson/Samuel Toftgård Skillingaryds Mk/ Volvo 240
C Jack Ernston/Mikael Rosnell Gustavs MK Ratten/SMK Nyköping Volvo 240
C Bengt Johansson/Ingrid Holtemark Toarps MK/Toarps MK Volvo 850 MPRE Motorsport
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Hans Gustavsson/björn gustavsson Gränna MK/gränna mk Toyota Starlet
A Sven-Åke Angerd/Niklas Johansson Norrahammars MK/Anderstorp RC Ford Escort RS 2000
B Thomas Gustafsson/Sofie Svensson Wäxjö MS/Wäxjö MS Saab 96
A Gert Bengtsson/Ulf Thörjesson Ryds MK/Ryds MK Volvo Amazon
C Johnny Sundström/ Vara MK/ Opel Ascona
A Thomas Kristiansson/Calle Carlsson Wäxjö MS/Wäxjö MS Volvo 242
A Mikael Klar/Erik Eriksson Toarps MK/Kinds MK Volvo 242 Johanssons Bilverkstad Borås
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 10)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Peder Hadarsson/Robert Norss Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 242
A David Lindström/Emma Lindström Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Plombo Motor
A Birger Palm/Håkan Carlsson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Toyota Starlet Assistancekåren
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson Gränna MK/Gränna MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Magnus Görling/Rickard Ripenås Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 242
A Håkan Ståhl/Peter Ståhl Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Peugeot 206
A Fredrik Karlsson/Henrik Söderkvist Anderstorps RC/ VOLVO 242
A Mats Karlsson/Johan Axelsson Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940 Team Skeppsbrons
A Göran Johansson/Jakob Sandberg Norrahammars MK/Norrahammars MK VW Golf
A Rune Karlsson/Mikael Larsson Kullings MS/ Volvo 940
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Joakim Smedberg/Sonny Torgrimsson Götene mk/Tidaholms mk Volvo 940
B Tomas Lövdahl/Alexander Evertsson Team Skogsåkarna/teamskogsåkarna Volvo 240
B Simon Adolfsson/Alexander Alexandersson Team Skogsåkarna/Vimmerby ms Volvo 242
B Rasmus Linddahl/William Sjökvist Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 240
B Pierre Melin/Åke Melin Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
B Joakim Hansson/Fabian Källström Grimslöv MS/Lessebo MK Volvo 740
B Daniel Karlsson/Ulf Norss Nässjö MK/Team Skogsåkarna Volvo 940
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Rickard Petersson/Oscar Svensson Vetlanda RRC/Vetlanda RRC Volvo 240
C Johnny Ekeflo/Henrik Larsson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf ll
C Magnus Grahn/Claes Örnskog Gränna MK/Gränna MK Opel Astra
C Göran Boström/Olle Grandin Vömk/ BMW e36