Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 50
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Jonas Glad/Rickard Ripenås Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 244
C Håkan Pettersson/Peter Lindén Tjust MK/Tjust MK Ford Escort
B Fredrik Lundberg/Martin Lundberg SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 240
Ungdom (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Emil Friman/Andreas Friman Vetlanda RRC/Vetlanda RRC Volvo 940
Gr.E. A-B- förare (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Boo Hugoson/Mikael Creutz Wäxjö MS/Målilla MK Bilklubb Volkswagen Golf
A Morgan Olsson/Maya Ryen Vimmerby MS/Vimmerby MS VW Golf
Gr.E. C-förare (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Magnus Lundin/Carolina Stein Nässjö MK/Nässjö MK Opel Corsa
C Niklas Ahlberg/Christian Keränen Toarps MK/Toarps Mk Volkswagen Golf
C Tommy Rosell/Lucas Ekeflo Team Skogsåkarna/ VW Golf II
C Mats Peterson/Albin Peterson Vimmerby MS/Vimmerby MS Opel Ascona B
C Ola Aronsson/Kristian Gustavsson Göteborgs MF/Norrahammars MK BMW 318
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-förare (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Stefan Stigemyr/Jerry Eriksson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
B Conny Martinsson/Roger Petersson Wäxjö MS/Lessebo MK Citroen AX Sport
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, C-förare (Antal startande: 13)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Hampus Wallin/Dennis Wetterling Vetlanda Rally Racing klubb/ Volvo 940
C Mattias Andersson/Oskar Axelsson SMK Eksjö/Team skogsåkarna Tranås Volvo 244
C Markus Nilsson/Danne Ericsson Gullabo RC/Gullabo RC Volvo 240
C Magnus Spjuth/Jimmy Spjuth Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 940
C Thomas Kurtsson/Sara Kurtsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Kurtssons entrep
C John Oscarsson/Dennis Oscarsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Johannes Josefsson/Malou Papp Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Urban Westerström/Mattias Didrik Eksjö FRC/Eksjö FRC Volvo 240
C Agne Josefsson/Kjell Gustavsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Golf Gti
C Erik Axelsson/Robert Schmidt Skillingaryds MK/ Volvo 940
C Oscar Karlsson/Jakob Källberg Skillingaryds MK/Norrahammars MK Volvo 940
C Benny Enström/Dennis Pettersson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Lennart Karlsson/Vakant Skillingaryds MK/ Volvo 940
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 6)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Anders Pettersson/Jonathan Pettersson Tjust MK/Tjust MK Ford Escort MK2 RS 1800 BDG
C Stefan Davidsson/Johan Hultberg Gränna MK/Gränna MK Volvo 142
A Mats Karlsson/Lars-Olof Gustafsson Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 242
C Magnus Folkesson/Bengt-Evert Johansson Vimmerby MS/ Volvo 142
A Tomas Alexandersson/Jonas Frejd Vimmerby MS/Vimmerby MS Opel Ascona A JF Autodelar & Polyform.se
C Hans Petersson/Pontus Petersson Ydre MK/Ydre MK Volvo 142
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Magnus Friman/Pauline Friman Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 142 Dekaltrim.nu
A Jimmy Eriksson/Henrik Lundgren Tjust MK/Tjust MK Volvo 940
A Bengt-inge Blom/Tommy Blom Oferdal MK/Finspångs MS BMW 325
A Tommy Johansson/Magnus Johansson Tjust MK/Tjust MK Opel Ascona b
A Alexander Axelsson/Nellie Karlsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 AssistanceKåren
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK Skoda Fabia R2
B Christoffer Gustafsson/Roger Erlandsson Nässjö MK/ BMW Compact
B Daniel Karlsson/Rasmus Linddahl Höglandets MS/Skillingaryd MK Subaru Impreza Cat Clean Racing Team
B Anders Melin/Linda Fjordager Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
B Anders Petersson/Conny Simonsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Jimmy Alvarsson/Marcus Widegren jönköpings motorklubb/jönköpings motorklubb Volvo 940
B Robert Norss/Alexander Evertsson Höglandets MS/Höglandets MS Volvo 142
B Danne Amberin/Magnus Karlsson Linköpings MS/Östergyllen RC Volvo 940
B Johan Broman/Rickard Adelind Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 940
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Magnus Grahn/Claes Örnskog Gränna MK/Gränna MK Opel Ascona
C Jörgen Andersson/Johan Westerfjärd Höglandets MS/Höglandets MS Volvo 142
C Johnny Ekeflo/Robin Åkesson Team Skogsåkarna/ VW Golf MK3
C Gert Karlsson/Wilma Daag-Gustafsson MK Brinkarna/Gränna MK Volvo 940 Speedwriter Media & Motorsport