Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 62
Föråkare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Sven Erick Fröling/Lars Tendler SMK Motala/SMK Motala Volvo 142
B Robert Scholander/Patrik Knutsson SMK Eksjö /Nässjö MK Citroen C2 R2 Max
A Patrik Ottosson/Stefan Ottosson Vetlanda RRC/Vetlanda RRC Citroen C2 R2 Max
Ungdom (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Daniel Budin/Göran Hammarström SMK Gävle/SMK Gävle Suzuki GTI Sören Källs LMC
U Anton Ahlberg/Thomas Karlsson Ryds MK/Ryds MK Volvo 244
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 13)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Lars Elfver/Andreas Elfver Gränna MK/Gränna MK VW Golf
B Kristian Gustavsson/Eva Levinsson Norrahammars MK/Norrahammars MK Opel Ascona
B Owe Melin/Henrik Olofsson Nässjö MK/Nässjö MK VW Golf
C Keith Wennberg/Alexander Axelsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
B Pierre Melin/Åke Melin Nässjö MK/Nässjö MK VW Golf II
C Jonas Berneros/Henric Dahlenfors Silverdalen MSK/ VW Golf 2
C Viktor Zander/Magnus Andersson Vimmerby MS/Mönsterås MK SAAB 900
C Jonas Glad/Linda Ekeflo Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Opel Ascona B
B Daniel Olsson/Joakim Stjärnström Vimmerby MS/Vimmerby MS Opel Astra
C Markus Jarl/Marcus Sahlberg Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 740
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson V:a Östergötlands MK/V:a Östergötlands MK Volvo 940 Team KåCe Bilservice
C Johan Norss/Marie Axelsson Vetlanda RRC/Vetlanda RRC VW Golf
C Frida Axelsson/Linda Björklund Skillingaryds MK/Kinds MK VW Golf 2
Volvo Orginal, Gr.N -1400 A-B-C förare (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Linus Svensson/Peter Björklund SSMK/SSMK Volvo 240
C Magnus Lundin/Mikael Engstöm Nässjö MK/SMK Eksjö Volvo 244
C Lennart Zenno/Richard Zenno Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 940
C Tom Andersson/Johnny Råhlin Älmhults MK/Lessobos MK Volvo 944
C Jimmy Lorentzen/Linn Arvidsson Vimmerby MS/Vimmerby MS Volvo 242
A Stefan Stigemyr/Per Andersson Skillingaryds MK/ Volvo 940
C Johan Karlsson/Erik Ingström Vimmerby MS/Vimmerby MS Volvo 242 Flugenäs Racing
C Alexander Alexandersson/Emil Pettersson Vimmerby MS/Vimmerby MS Volvo 940 Flugenäs Racing
C Victor Karlsson/Göran Klevenhed Vimmerby MS/Vimmerby MS Volvo 940 Dekaltrim.nu
Appendix K t.o.m. årsmod.1981 A-B-C förare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Fredrik Svensson/Veine Svensson Ydre MK/Ydre MK Volvo PV HG TRAFIK AB
A Hans Gustavsson/Björn Gustavsson Gränna MK/Gränna MK Toyota Starlet
C Thomas Johansson/Per Erik Andersson Ydre MK/Ydre MK Volvo 240
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A David Lindström/Tony Larsson Skillingaryds MK/Kinds MK Volvo 240 Plombo Motor
A Johan Karlsson/Jonna Axelsson Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
A Mikael Carlsson/Oskar Mejving Norrahammars MK/Skillingaryds MK Volvo 240
A Tore Sandberg/Jessica Pettersson Vimmerby MS/ Volvo 244
A Niclas Melin/Kent Sandell Nässjö MK/ Opel Ascona
A Michael Klaar/Peter Olsson Toarps MK/Toarps MK Volvo 242
A Fredrik Karlsson/Per-Magnus Johansson Anderstorps RC/ Volvo 240
A Kristian Johansson/Fredrik Livh Kinds MK/Laxå Motorklubb Opel Corsa B
A Mats Norss/Alexander Evertsson Team Skogsåkarna/Vetlanda RRC BMW 325
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 10)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Sten-Åke Rendahl/Aki Eronen Norrahammars MK/Skillingaryds MK Ford Escort MK 2
B Robert Norss/Bengt Karlsson Team Skogsåkarna/ Honda Civic
B Carl-Johan Ekwall/Johan Molin Gränna MK/Gränna MK Toyota Starlet
B Danne Amberin/Dennis Amberin Linköpings MS/Linköpings MS Volvo 240
B Anders Jangeby/Fredrik Donn Nässjö MK/Norrköpings MK BMW 325
B Lennart Gerths/Oskar Gerths Tjust MK/Tjust MK Volvo 242
B Erik Eriksson/Emelie Mortensson Kinds MK/Skillingaryds MK Volvo 242
B Magnus Görling/Rickard Ripenås Team Skogsåkarna Tranås/ Volvo 242
B Fredrik Lundberg/Filip Lundberg SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 240
B William Andersson/Roger Dalberg Vimmerby MS/Emådalens Motorklubb Volvo 940
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 13)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Mathias Cassegård/Olli Junttila Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna BMW 325 ix
C Stig Bergqvist/Perry Allerth Tidaholms MK/Skillingaryds MK Volvo 242
C Tomas Lövdahl/Andreas Hellström SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 240
C Kjell Andersson/Ove Larsson Kinds MK/Kinds MK Opel Ascona A
C Jimmy Alvarsson/Andreas Hall Gränna MK/Gränna MK Volvo 242
C Bengt Karlsson/Lennart Petersson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Opel Ascona B
C Rickard Petersson/Oscar Svensson Vetlanda RRC/Vetlanda RRC Volvo 240
C Niklas Ahlberg/Tomas Ahlberg Toarps Mk/Toarps MK Toyota Starlet
C Per Johansson/Johan Högberg Kinds MK/Toarps MK Opel Ascona
C Simon Adolfsson/Martin Adolfsson Team Skogsåkarna/ Toyota Starlet
C Andreas Sjöström/Kenny Sjöström Nybro AC/Nybro AC Volvo 242
C Andreas Johansson/Caroline Johansson Nybro AC/Nybro AC Volvo 240
C Mattias Lundhdal/Reine Milton Vimmerby MS/Vimmerby MS Skoda Octavia WRC