Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 60
Föråkare (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Tore Sandberg/Sofia Johansson Vimmerby MS/Vimmerby MS Volvo 244
B Robert Scholander/Patrik Knutsson SMK Eksjö/Nässjö MK Citroën C2 R2 MAX
Ungdom (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Göran Boström/Stefan Johansson V:a Östergötlands MK/V:a Östergötlands MK VW Golf 2
U Henrik Johansson/John Wärnelius MK Kinda/MK Kinda Volvo 940 Hycklinge Bensin & Service
Volvo Orginal, Gr.N -1400 A-B-C förare (Antal startande: 17)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Claes Gustafsson/Tony Larsson Gränna MK/Kinds MK Volvo 244
C Christian Gustafsson/Niclas Kåberg Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
C Erik Karlström/Linus Högman Nässjö MK/Skepptuna MK Volvo 940
B Andreas Westlund/Joacim Wigertson Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
A Stefan Stigemyr/Tobias Norberg Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Johan Högberg/Rickard Hedström Toarps MK/Kinds MK Volvo 940
A Morgan Olsson/Linda Björklund Vimmerby MS/Kinds MK Volvo 740
C Tom Andersson/Jim Andersson Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 944
B Victor Karlsson/Göran Klevenhed Vimmerby MS/ Volvo 940 Dekaltrim.nu
B Fredrik Eidhall/Mikael Johansson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Mikael Steen/Thomas Svensson Skillingaryds MK/Eksjö FRC Volvo 242 Höglandets Rullargrupp
C Robert Teiffel/Susanne Hallengren Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
C Johan Karlsson/Henrik Karlsson Vimmerby/ Volvo 242
B Göran Pettersson/Kent Nilsson Ryds MK/ Volvo 242
C Anton Ahlberg/Kevin Athley Ryds MK/Växjö MS Volvo 244
C Rasmus Brask Nilsen/Hampus Stenberg Linköping MS/ Volvo 240
C Anders Malm/Ramus Malm Ydre MK/ Volvo 240
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 13)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Lars Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK VW Golf
C Jonas Glad/Fredrik Skillermark Team Skogsåkarna/ Opel Ascona B
C Per Johansson/Ove Larsson Kinds MK/Kinds MK VW Golf 3 2,0 GL
B Owe Melin/Henrik Olofsson Nässjö MK/Nässjö MK VW Golf
C Johnny Ekeflo/Camilla Berg Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf II
C Keith Wennberg/Alexander Axelsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Per Bondesson/Sten Bondesson Gullabo RC/Gullabo RC Volkswagen Golf
C Mikael Jonsson/David Karlsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 940
A Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK VW Polo GTI
C Kim Söderstedt/Filip Wernefur Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Andreas Petersson/Sofia Eng MK Kinda/Ydre MK Volvo 740
B Fredrik Tilgård/Julia Tilgård Ljungby MK/Ljungby MK VW Golf 2
C Markus Jarl/Kristian Gustavsson Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 740
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Sten-Åke Rendahl/Aki Eronen Norrahammars MK/Skillingaryds MK Volvo 242
A Hans Gustavsson/Andreas Elfver Gränna MK/Gränna MK Toyota Starlet
A Lars Pettersson/Ulf Johansson MK Kinda/MK Kinda Volvo 242 Hycklinge Bensin & Service AB
C Fredrik Svensson/Veine Svensson Ydre MK/Ydre MK Volvo Pv HG Trafik AB
C Thomas Johansson/Jesper Johansson Ydre MK/ Volvo 240
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A David Lindström/Frida Lindström Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 240 Plombo Motor
A Niclas Melin/Kent Sandell Nässjö MK/Nässjö MK Toyota Celica gt4
A Mats Moberg/Thorbjörn Olofsson Östergyllen RC/Östergyllen RC Opel Ascona B
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson V:a Östergötlands MK/V:a Östergötlands MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Mats Karlsson/Torbjörn Romedahl Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
A Peder Hardarsson/Henrik Söderkvist SMK Eksjö/Skillingaryds MK Opel Ascona B
A Maths Johnsson/Tommy Nilsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 940 Tornby Bilteknik AB
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 11)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Magnus Görling/Rickard Ripenås Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 242
B Jan Wigertson/Urban Erlandsson Kullings MS/Kullings MS Opel Ascona B
B Jörgen Jonasson/Tomas Lövdahl SMK Eksjö/Team Skogsåkarna Volvo 242
B Dan Skärin/Lennart Johansson Skillingaryds MK/ Volvo 940
B Magnus Samuelsson/Matias Åström MK Kinda/ Volvo 242 UPR Racing
B Erik Eriksson/Emmelie Mårtensen Kinds Mk/Skillingaryds MK Volvo 242
B Sören Eriksson/Tom Mikaelsson Kinds MK/Kinds MK Opel Ascona A
B Viktor Karlsson/Ivan Karlsson Nybro AC/Nybro AC Opel Corsa Orrefors Bilverkstad
B Anders Melin/Ulrik Gustavsson Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 244
B Martin Karlsson/Annika Sterki Alingsås MK/Alingsås MK Opel Ascona B
B Torbjörn Samuelsson/Mattias Strömberg MK Kinda/ Volvo 240 UPR Racing
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Jimmy Alvarsson/Andreas Hall Gränna MK/Gränna MK Volvo 242
C Andreas Sandberg/Robin Alenfalk VÖ MK/VÖ MK Opel Ascona B
C Stig Bergqvist/Magnus Lundstedt Tidaholms MK/ Volvo 242