Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 53
Föråkare (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Anders Danling/Linus Danling Norrahammars MK/Norrahammars MK Saab 96 V4
Ungdom (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Göran Boström/Stefan Johansson V:a Östergötlands MK/V:a Östergötlands MK VW Golf 2
U Robin Thörnberg/Marcus Nilsson VRRC/Ryds MK Volvo 940
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-C förare (Antal startande: 14)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Lars Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
B Tom Andersson/Emelie Johansson Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 244
B Claes Gustafsson/Linda Björklund Gränna MK/Kinds MK Volvo 244
C Anders Malm/Jonas Malm Ydre MK/Ydre MK Volvo 240
C Patrik Tallåker/Philip Arvidsson Skillingaryds Motorklubb/Skillingaryds Motorklubb Volvo 940
C Christian Gustafsson/Anton Geijersson Nässjö MK/Skillingaryds MK Volvo 240 Team Racepart Sweden
C Martin Nilsson/Mattias Hellqvist Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 244
C Andreas Johansson/Johan Emilsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 244
C Robert Teiffel/Henrik Hansson Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
C Marcus Kjellkvist/Björn Johansson Skillingaryds MK/ Volvo 940
C Joakim Willingskär/Christoffer Nilsson Kullings MS/Kullings MS Volvo 240
B Göran Pettersson/Kent Nilsson Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 242
C David Roos/Rasmus Brask Linköpings MS/Linköping MS Volvo 240
C Fredrik Häggman/Per-Magnus Johansson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 244
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 11)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Mikael Steen/Thomas Svensson Skillingaryds MK/Eksjö FRC Volvo 740 Höglandets Rullargrupp
C Markus Jarl/Marcus Sahlberg Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 740
C Kent Sandell/Niklas Melin Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
C Ronnie Pettersson/Conny Pettersson NMK/ Opel Ascona B
C Mikael Jonsson/Tobias Gerhardsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 940
C Jonas Glad/Mattias Lago Team Skogsåkarna Tranås/Team Skogsåkarna Tranås Opel Ascona B
C Johnny Ekeflo/Jenny Glad Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf ll
A Bo Lind/Göran Ljungberg Östergyllen RC/Ljungsbro MK VW Golf GT
A Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK VW Polo GTI
C Håkan Ottosson/Marcus Leidson / Ford Escort
B Fredrik Eidhall/Jonna Brunnström Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo S60
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Hans Gustavsson/Hans Janeman Gränna MK/Gränna MK Toyota Starlet
A Fredrik Hulterskog/Mikael Cnattingius Norrahammars MK/Skillingaryds MK Opel Ascona
B Claes Börefelt/Janne Lidin Norrahammars Motorklubb/Norrahammars Motorklubb Escort MK 1
C Fredrik Svensson/Veine Svensson Ydre MK/Ydre MK Volvo PV HG Trafik AB
C Stig Bergqvist/Perry Allerth Tidaholms MK/Skillingaryds MK Volvo 142
B Jan Johnsson/Kim Gustafsson Westlund SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 142
A Björn Yngvesson/Håkan Swahnström Norrahammars MK/Norrahammars MK Opel Kadett Rally ATTITUDE RALLY TEAM
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Johan Axelsson/Torbjörn Romedahl Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
A Henrik Gustavsson/Jonas Sanberg Östgöta BF/Norrköpings MK Volvo 940 R8
A Magnus Görling/Rickard Ripenås Team Skogsåkarna Tranås/Team Skogsåkarna Tranås Volvo 242
A Birger Palm/Håkan Carlsson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Toyota Starlet Assistancekåren
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson Gränna MK/Gränna MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Peder Hadarson/Hans Melin Team Skogsåkarna/Nässjö MK Opel Ascona B
A Per-Ola Thörnberg/Oscar Almquist Vetlanda RRC/Vetlanda RRC Volvo 940 16v
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Tomas Lövdahl/Robert Norss Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 240
B Jörgen Jonasson/Annika Andersson SMK Eksjö/ Volvo 240
B Anders Melin/Tom Thörngren Nässjö MK/SMK Eksjö Volvo 240
B Jimmy Alvarsson/Tobias Sturesson Gränna MK/Gränna MK Volvo 242
B Anders Wigh/Göran Johansson Boxholms MK/Boxholms MK Opel Kadett
B Sören Eriksson/Tom Mikaelsson Kinds MK/Kinds MK Opel Ascona A
B Erik Eriksson/Rikard Hedström Kinds MK/Kinds MK Volvo 242
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Daniel Karlsson/Hendrik Nors Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
C Roger Hallengren/Susanne Hallengren Kullings MS/Kullings MS BMW 325
C Mathias Lundahl/Björn Jacobsson Vimmerby MS/Vimmerby MS Mitsubishi Evo
C Emanuel Andersson/Mikael Larsson Linköpings MS/Linköpings MS Opel Kadett GSI