Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 53
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Robert Scholander/Magnus Hermansson SMK Eksjö/Hellefors MK Mitsubishi EVO IX
B Keith Wennberg/Jane Wennberg Skillingaryds MK/ Volvo 940 Hejdu Hejdu Racing
Ungdom (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Oscar Arvidsson/Andreas Arvidsson Gullabo RC/Gullabo RC VW Golf 2
U Adrian Ring/Per-Åke Ring Linköpings MS/SMK Valdemarsvik Volvo 940
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 10)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Jonas Karlsson/Erik Karlsson Team skogsåkarna/ Volvo 744
B Markus Jarl/Per Hellström Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 740
C Mikael Fransén/Torgny Gustafsson Vetlanda RRC/ VW Golf mk2
C Marcus Stendal/Jesper Stendal Norrahammars MK/Norrahammars MK Opel Astra G Odensjööstergård.se
C Torbjörn Romedahl/Henrik Olofsson Nässjö MK/Nässjö MK VW Golf
C Mikael Jonsson/Pelle Jonsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 940
B Timmo Helgesson/Petter Karlsson Vimmerby MS/Tjust MK VW Polo Hagestigs Motorsport
C Magnus Lundin/Carolina Stein Nässjö MK/Nässjö MK Opel Corsa
C Christoffer Gustafsson/Bengt-Arne Gustafsson Nässjö MK/ VW Golf
C Christoffer Svensson/Björn Johansson Nässjö MK/Hässleholms MK VW Golf
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-C förare (Antal startande: 17)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Andreas Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
B Claes Gustafsson/Mathilda Ekztröm Gränna MK/Vetlanda RRC Volvo 244
A Stefan Stigemyr/Aki Eronen Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Börje Åkerhag/Oscar Åkerhag Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Bo Karlsson/Sam Karlsson Ryds MK/Grimslövs MS Volvo 940
C Torbjörn Karlsson/Johanna Jansson Grimslövs MS/Grimslövs MS Volvo 944
C Joakim Gustafsson/Tobias Lindgren SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 242
C Christian Gustafsson/Sophie Lundqvist Nässjö MK/ Volvo 940
C Marcus Kjellkvist/Inge Petersson Skillingaryds MK/Skillingaryd MK Volvo 940
C Jim Andersson/Emma Lange Norrahammars MK/Grimslövs MS Volvo 944
A Alexander Axelsson/Nellie Karlsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
B Jörgen Gerhardson/Alexander Evertsson Vetlanda RRC/Team Skogsåkarna Volvo 940
B Christoffer Lund/Ingmar Lund Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
C Kenneth Hermansson/Marcus Hermansson Gränna MK/Gränna MK Volvo 242 Team Ages
B Johan Axelsson/Samuel Toftgård Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 240
C John Oscarsson/Dennis Oscarsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
B Olliver Axelsson/Robert Värmsjö Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 240
Appendix K upptill 1981 ej 4WD, A-B-C förare (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Hans Gustavsson/Håkan Swahnström Gränna MK/Norrahammars MK Toyota Starlet
A Urban Farbäck/Torleif Gustafsson Wäxjö MS/Wäxjö MS Opel Kadett GTE
A Mats Karlsson/Lars-Göran Friman Nässjö MK/ Volvo 242
A Michael Klar/Erik Eriksson Toarps MK/Kinds MK Volvo 242 Johanssons Bilverkstad i Borås
A Fredrik Hulterskog/Mikael Cnattingius Norrahammars MK/Skillingaryds MK Opel Ascona
Appendix K upptill 1990 ej 4WD, A-B-C förare (Antal startande: 0)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A David Lindström/Stefan Boij Skillingaryds MK/ Volvo 940 Plombo Motor
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson Gränna MK/Gränna MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Peder Hadarsson/Robert Norss Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 242
A Birger Palm/Håkan Carlsson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Toyota Starlet Assistancekåren
A Magnus Görling/Rickard Ripenås Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 242
A Jonas Bloom/Magnus Lundgren Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 940
A Mats Norss/Lasse Pettersson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf III
A Göran Johansson/Jakob Sandberg Norrahammars MK/Norrahammars MK VW Golf
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Anders Melin/Linda Fjordager Nässjö MK/ Volvo 240
B Simon Adolfsson/Daniel Sortoden Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 242
B Pierre Melin/Åke Melin Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
B Daniel Karlsson/Ulf Nors Nässjö MK/Team skogsåkarna Volvo 940
B Lennart Gerths/Oskar Gerths Tjust MK/Tjust MK Volvo 242
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Johnny Ekeflo/Henrik Larsson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf ll
C Göran Boström/Stefan Johansson Vömk/Vömk BMW e36
C Rasmus Linddahl/Anton Geijersson Norrahammars MK/Skillingaryds MK Volvo 240
C Magnus Grahn/Claes Örnskog Gränna MK/Gränna MK Opel Astra