Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 57
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal startande: 0)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
Ungdom (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Calle Carlberg/Torbjörn Carlberg Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
U Jacob Johannesson/Anette Pettersson Gullabo RC/Gullabo RC Volvo 940
U Simon Axelsson/Sebastian Lindeborgh Älmhults mk/Älmhults mk Volvo 740
Gr.E. A-B- förare (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Stefan Ottosson/Olle Hultler Vetlanda RRC/Nässjö VW Golf 4
B Boo Hugoson/Mikael Creutz Wäxjö MS/Målila MK Bilklubb Volkswagen Golf
A Olli Junttila/Erik Lax Team Skogsåkarna/ Opel Ascona
B Vicktor Nordh/Marcus Boberg Ydre MK/Ydre MK Opel Astra Team Korvgubben Motorsport
Gr.E. C-förare (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Magnus Lundin/Carolina Stein Nässjö MK/Nässjö MK Opel Corsa
C Patrik Lund/Jonas Frejd Målilla MK BK/Vimmerby MS Saab 900
C Jakob Sandberg/Kristian Gustavsson Norrahammars mk/Norrahammars mk Vw Golf
C Torbjörn Romedahl/Joel Tagesson Nässjö MK/ VW Golf
C Jörgen Källberg/Lillemor Harrysson SMK Eksjö/SMK Eksjö VW Golf
C Johan Westerfjärd/Jörgen Andersson Höglandets MS/Höglandets MS Volvo 142
C Göran Klevenhed/Erik Klevenhed Norrahammars MK/Norrahammars MK VW Golf
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-förare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Christer Westerdahl/Alex Bartholdsson Skillingaryds MK/ Volvo 940
B Robin Thörnberg/Marika Andersson VRRC/VRRC Volvo 940
A Stefan Stigemyr/Jerry Eriksson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, C-förare (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Agne Josefsson/Kjell Gustavsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Golf Gti 16v
C Urban Westerström/Mattias Didrik Eksjö FRC/Eksjö FRC Volvo 240
C Daniel Eriksson/Isabelle Eriksson Gullabo RC/Gullabo RC Volvo 240
C Markus Nilsson/Tilda Källström Gullabo RC/Gullabo RC Volvo 240
C Mattias Andersson/Sofia Adolfsson SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 244
C Tom Törngren/Kenneth Törngren Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
C Thomas Kurtsson/Erik Axelsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Kurtssons entrep
C Börje johansson Johansson/Ingrid Johansson Kullings MS/Kullings MS Volvo 240
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Mats Karlsson/Lars-Olof Gustafsson Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 242
B Peter Jonasson/Lars Jansson Ydre MK/Åtvidabergs MK Opel Ascona B Kisa Elbyrå
A Rune Karlsson/Tim Lagerstam Kullings MS/Kullings Motorsällskap Volvo 240
C Anders Lind/Sten Wallin Sportvagnssällskapet i Jönköping/Sportvagnssällskapet i Jönköping Porsche 911
A Lars Pettersson/Henrik Johansson MK Kinda/Ydre MK Volvo 240 Hycklinge bensin & service ab
A Sören Carlsson/Göran Svensson Team skogsåkarna/SHRA Mantorp Opel Ascona A
A Sten Bondesson/Per Bondesson Gullabo RC/Gullabo RC Opel Ascona MP5 Sweden
A Svante Arthursson/Anders Fransson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 242
A Kjell Fransson/Per-Olof Eriksson Vimmerby MS/Mönsterås MK Renault Alpine
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Åke Kjellgren/Lars Elfver Gränna MK/Gränna MK Mitsubishi Evo 7
A Per Löfqvist/Raimo Raatikainen Kinds MK/Skene MS Toyota Corolla
A Michael Holmgren/Lukas Åkeson Gnesta MK/Gnesta MK Mitsubishi Evo 7
A Pierre Melin/Linus Garpevik Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
A Jonas Bloom/Magnus Lundgren Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 940
A Magnus Friman/Håkan Andersson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 142 Dekaltrim.nu
A Fredrik Karlsson/Vincent Johansson Anderstorp RC/Skillingaryds MK Volvo 242
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 10)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Andreas Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Christian Gustafsson/Sophie Lundqvist Nässjö MK/Nässjö MK Subaru Impreza
B Anders Melin/Linda Fjordager Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
B Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK Skoda Fabia R2
B Anders Petersson/Conny Simonsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Jan Adolfsson/Linus Adolfsson Gullabo RC/Gullabo RC Volvo 240 MP5 SWEDEN AB
B William Andersson/Roger Dahlberg Vimmerby MS/Emådalens Mk Volvo 240
B Claes Gustafsson/Wilma Daag-Gustafsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 242
B Daniel Karlsson/Robert Norss Höglandets MS/Höglandets MS Subaru Impreza Cat Clean Racing Team
B Christoffer Gustafsson/Roger Erlandsson Nässjö MK/ BMW Compact
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 6)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Berndt Holgersson/Peter Lundin Ljungby MK/Ljungby MK Opel Ascona b
C Magnus Grahn/Claes Örnskog Gränna MK/Gränna MK Vw Golf
C Martin Nilsson/Mattias Hellqvist Norrahammars MK/Norrahammars MK Bmw 325
C Kim Petersson/Simon Molin Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 242 Sjöberg Motorsport
C Jesper Frode/Jennifer Brindmark MK Kinda/Åtvidabergs MK Volvo 740
C Adrian Ring/Jan Ring Linköpings MS/Smk Valdemarsvik Opel Ascona B