Start | Kontakt | Information

Avanmälda

Totalt antal avanmälda: 15
Föråkare (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
A Christer Gustafsson/Samuel Lindahl Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 242 R 2015-10-13 09:02
Klass U: Ungdomsrally (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 1: A-B förare Grupp E (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Fredrik Dehlin/Madeleine Ruud Nielsen Hässleholms MK/Hässleholms MK Golf CL Team Race Part Sweden 2015-10-20 16:02
B Owe Melin/Henrik Olofsson Nässjö MK/Nässjö MK VW Golf 2015-10-26 16:56
Klass 2: C-förare Grupp E (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Niklas Ahlberg/ Falkenbergs MK/ Saab 99 2015-10-08 07:56
39 C Mikael Johansson/Robert Hjalmarsson Fjärås MK/Fjärås MK Opel Asconan B 2015-11-01 10:30
Klass 3: A-B förare Grupp F,1300 Rallycup samt Grupp N -1400c (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Roger Ohlsson/Renee Andersson Fjärås MK/Fjärås MK Volvo 850 Team MPRE Motorsport 2015-10-23 21:46
Klass 4: C förare Grupp F,1300 Rallycup samt Grupp N -1400cc (Antal avanmälda: 4)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Kjell Ivar Åmfelt/Christine LK Åmfelt NAF Asker & Bærum Motorsport/NAF Asker & Bærum Motorsport Volvo 244 2015-10-14 11:16
C Rasmus svensson/Måns Thomansson Ryds MK/Kristianstads FRC Volvo 240 2015-10-25 10:10
76 C Johnny Andersson/Anette Andersson Gullabo RC/ Volvo 242 2015-10-31 23:16
77 C Tom Eriksson/Mats Eriksson Gotlands MFBK/Gotlands MFBK Volvo 940 2015-10-31 19:57
Klass 5: A-B-C förare: Appendix K. Bilar upp till 1969 (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 6: A-B-C förare: Appendix K. Bilar 1970-1975 (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 7: A-B-C förare: Appendix K. Bilar 1976-1990, ej 4wd (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 8 A-B-C förare: Max 74 (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
103 A Mikael Ring/Lars Magnus Lennartsson Nybro RC/ Volvo 142 2015-10-30 08:45
Klass 9: A förare: 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
119 A Mats Lundholm/Oskar Almqvist Tjust MK/Vetlanda RRC Daimler-Benz 190E 2,5 16V 2015-10-31 19:56
Klass10: B-förare: 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
137 B Johan Björnsson/Christofer Karlsson Anderstorp RC/Wäxjö MS Vauxhall Nova 2015-10-27 23:36
Klass11: C-förare: 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
141 C Patrik Holmberg/Filip Holmberg Åtvidabergs MK/Åtvidabergs MK Opel Manta 2015-10-31 20:25
145 C Håkan Pettersson/vakant Tjust MK/ Ford Escort 2015-10-29 23:35
Klass12: A-B-C-förare: 4WD (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld