Start | Kontakt | Information

Avanmälda

Totalt antal avanmälda: 40
Föråkare (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
0 B Andreas Persson/Frida Olofsson Simrishamns MK/Hässleholms MK Opel Corsa Team Lasses Trafikskola Sjöbo 2016-11-05 10:26
Debutant (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass U: Ungdomsrally (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
4 U Kevin Karlsson/Linn Karlsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 940 2016-11-04 19:31
8 U Maya Ryen/Morgan Olsson Vimmerby MS/Vimmerby MS Volkswagen Golf IV 2016-11-04 19:30
Klass 1: A-B förare Grupp E (Antal avanmälda: 3)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Nicklas Eriksson/Elin Adolfsson Gullabo RC/Gullabo RC VW Golf 2016-10-30 17:48
18 B Fredrik Dehlin/Madeleine Ruud Nielsen Hässleholms MK/Hässleholms MK Honda Civic 2016-11-01 16:44
19 B Tom Andersson/Jim Andersson Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 944 2016-11-02 19:45
Klass 2: C-förare Grupp E (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Louise Blansch/Sanna Magnusson Skillingaryds motorklubb/Skillingaryds motorklubb Opel Astra 2016-10-30 17:03
34 C Jonas Karlsson/ Team Skogsåkarna/ Volvo 744 Karlssons Hyvel & Anläggning AB 2016-11-05 09:44
Klass 3: A-B förare Grupp F,1300 Rallycup samt Grupp N -1400c (Antal avanmälda: 6)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
A Algot Andersson/Roger Dahlberg Ssilverdalens msk/Emådalens mk Volvo 940 2016-10-28 09:01
43 A Anders Ericson/Rickard Hedström Toarps MK/Kinds MK Volvo 850 MPRE Motorsport 2016-10-31 22:22
47 A Erik Karlström/vakant Nässjö MK/ volvo 940 2016-11-04 13:39
55 B Conny Martinsson/Magnus Nieminen Wäxjö MS/ Citroen AX Sport 2016-11-04 16:27
59 B Markus Svensson/Joakim Svensson Älmhults MK/Älmhults MK Volvo 940 2016-11-02 14:08
62 B Christian Pettersson/Johnny Hjelm Åtvidabergs MK/Msk kvarnvingarna Volvo 940 2016-11-01 16:41
Klass 4: C förare Grupp F,1300 Rallycup samt Grupp N -1400cc (Antal avanmälda: 6)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Börje Johansson/Ingrid Johansson Kullings MS/Kullings MS Vvolvo 240 2016-10-26 21:48
C Marcus Jansson/ SMK Örebro/ Volvo 242 2016-10-31 16:18
70 C John Oscarsson/Dennis Oscarsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 2016-11-02 18:42
69 C Marcus Holm/Vakant Fägre MK/ Volvo 242 2016-11-04 19:29
87 C Per-Ola Gustafsson/Tobias Lindgren SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 242 2016-11-04 13:24
90 C Bengt Johansson/Ingrid Holtemark Toarps MK/Toarps MK Volvo 850 Team MPRE Motorsport 2016-11-03 22:11
Klass 5: A-B-C-förare: Appendix K. upp till -1975, ej 4WD (Antal avanmälda: 3)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
A Peter Sanell/Jan Sönne Anderstorp RC/Anderstorp RC Saab 99 EMS 2016-10-20 21:18
B Thomas Gustafsson/Sofie Svensson Wäxjö MS/Wäxjö MS Saab 96 2016-10-29 18:36
103 A Sven-Åke Angerd/Niklas Johansson Norrahammars MK/Anderstorp RC Ford Escort RS 2000 2016-11-02 20:16
Klass 6: A-B-C-förare: Appendix K. 1976-1990, Ej 4WD (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
107 A Michael Klar/Martina Nilsson Toarps MK/ Volvo 242 Johanssons Bilverkstad i Borås 2016-11-03 19:42
Klass 7: A-B-C-förare: Max 74, (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Lasse Jägerström/Margaretha Jägerström Stenungsunds MS/Stenungsunds MS Volvo Amazon Team Sjuntorps Biltjänst 2016-10-17 14:54
Klass 8: A-B-C-förare: Grupp H Classic (Antal avanmälda: 3)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
A Åke Månsson/Tommy Olsson Asarums MS/Asarums MS Volvo 240 2016-10-27 17:36
118 A Christian Johansson/Malin Johansson Karlskrona AK/Karlskrona AK Toyota Starlet 2016-11-04 21:21
122 B Jan Adolfsson/Linus Adolfsson Gullabo RC/Gullabo RC Volvo 240 2016-11-04 11:33
Klass 9: A-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
A Anton Janson/Viktor Janson Kinds MK/Kinds MK Volvo 940 2016-10-31 20:59
A Rune Karlsson/Christer Nylén Kullings MS/ Volvo 940 2016-10-31 07:52
Klass 10: B-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special. (Antal avanmälda: 7)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Jimmy Alvarsson/Wilma Daag-Gustafsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 940 2016-10-28 07:48
142 B Marcus Johansson/Mathilda Johansson Karlskrona AK/Karlskrona AK Honda Civic Type-R 2016-11-04 21:22
144 B Christian Classon/Ludvig Brinkehed Gullabo RC/Gullabo RC Opel Ascona B 2016-11-04 20:02
145 B Rasmus Linddahl/Eric Gustafsson Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 940 2016-11-04 14:46
149 B Pierre Melin/Andreas Carlsson Nässjö MK/Jönköpings MK Volvo 240 2016-11-04 17:01
153 B Anders Jangeby/Andreas Hultström Nässjö Mk/SMK Nyköping Bmw 325 2016-11-02 18:42
155 B Andreas Axelsson/Lars Emvall Grimslövs MS/ VW Golf 2016-11-04 14:50
Klass 11: C-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special. (Antal avanmälda: 3)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
159 C Robert Klasson/Rune Klasson Gotlands MF BK/Gotlands MF BK Volvo 242 GT 2016-11-01 21:24
163 C Albin Nordh/Fredric Nordh Ydre MK/Ydre MK Opel Corsa A 2016-11-01 21:04
167 C Emil Ohlsson/Filip Månsson Karlskrona AK/Karlskrona AK BMW 325 2016-11-04 19:32
Klass 12: A-B-C förare 4WD, ingår ej i Bilsport Rallycup (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld