Start | Kontakt | Information

Avanmälda

Totalt antal avanmälda: 17
Föråkare (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Debutant (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Ungdomsrally (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 1: A-B förare Grupp E (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 2: C-förare Grupp E (Antal avanmälda: 3)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Claes Örnskog/Patrik Holm Gränna MK/Norrahammars MK VW Golf 2017-10-25 22:26
33 C Peter Lanner/ Vara Mk/Vara Mk TBA 2017-10-31 15:02
35 C Robert Rosell/Roland Rosell Höglandets MS/Höglandets MS VW 2017-11-04 13:05
Klass 3: A-B förare Grupp F,1300 Rallycup samt Grupp N -1400c (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
50 B Anders Larsson/Carina Modig Orust Bilsportklubb/Kullings MS Volvo 244 Team MPRE Motorsport 2017-11-01 08:44
53 B Roger Ohlsson/Renee Andersson Fjärås MK/Fjärås MK Volvo S70 TEAM MPRE MOTORSPORT 2017-10-31 08:14
Klass 4: C förare Grupp F,1300 Rallycup samt Grupp N -1400cc (Antal avanmälda: 3)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Marcus Kjellkvist/Björn Johansson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 2017-10-29 11:02
C Simon Johansson/Joakim Hult Wäxjö MS/ Volvo 940 2017-10-29 16:34
72 C Emil Huss/Marcus Jansson SMK Örebro/Storfors MK volvo 940 2017-10-29 19:07
Klass 5: A-B-C förare: Appendix K. Bilar upp till 1975 (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
93 C Joakim Rönnbäck/Bo Rönnbäck Östernärke RMC/Östernärke RMC Ford Falcon Futura Sprint 2017-11-03 14:53
Klass 6: A-B-C förare: Appendix K. Bilar 1976-1990, ej 4wd (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
102 A Fredrik Ekenved/Björn Ekenved Göteborgs MF/Göteborgs MF Volvo 240 2017-11-03 20:41
Klass 7 A-B-C förare: Max 74, (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Lasse Jägerström/Margaretha Jägerström Stenungsunds MS/Stenungsunds MS Volvo Amazon Team Larsson Motorsport 2017-10-25 23:12
Klass 8 A-B-C förare: Grupp H Classic (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Johnny Ekeflo/Lucas Ekeflo Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf ll 2017-10-28 20:52
Klass 9 A förare: 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
134 A Urban Borg/Joakim Storm Vetlanda RRC/Nässjö MK Volvo 940 2017-10-31 13:47
Klass10: B-förare: 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
138 B Robert Svensson/Tobias Evehag Karlskrona AK/Karlskrona AK Volvo 240 2017-10-29 19:31
142 B Claes Gustafsson/Lars-Magnus Lennartsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 242 2017-10-31 15:01
Klass11: C-förare: 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Mikael Forsman/Andreas Forsman Vallentuna mk/Vallentuna mk Vw Golf 2 2017-10-16 18:52
154 C Torbjörn Karlsson/Johanna Jansson Grimslövs MS/Grimslövs MS Bmw 325 2017-11-02 13:59
Klass12: A-B-C-förare: 4WD (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld