Start | Kontakt | Information

Avanmälda

Totalt antal avanmälda: 19
Föråkare (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Tom Törngren/Kenneth Törngren Gränna MK/Gränna MK Volvo 940 2018-10-11 12:05
0000 C Emil Karlsson/Filip Henningsson Ljungby MK/ Volvo 240 2018-10-29 16:17
Ungdomsrally (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 1: A-B förare Grupp E (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Patric Sundström/Ditte Hammarström Göteborgs MF/Älmhults MK VW Golf 2 GT 2018-10-10 21:53
Klass 2: C-förare Grupp E (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
43 C Per Hellström/Felicia Hellström Norrahammars MK/Norrahammars MK VW Golf 2018-11-01 21:12
Klass 3: A-B förare Grupp F,1300 Rallycup samt Grupp N 1400 (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 4: C förare Grupp F,1300 Rallycup samt Grupp N 1400 (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Börje Johansson/Ingrid Johansson Kullings MS/Kullings MS Volvo 240 2018-10-28 16:41
C Jesper Johansson/Thomas Johansson Ydre MK/Ydre MK Volvo 240 2018-10-26 17:37
Klass 5: A-B-C förare: Appendix K. Upp till 1975 (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 6: A-B-C förare: Appendix K.1976-1990,ej 4wd (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Peter Jonasson/Lars Jansson Ydre MK/Åtvidabergs MK Opel Ascona B Kisa Elbyrå 2018-10-28 08:06
A Rune Karlsson/Christer Nylén Kullings MS/Kullings Ms Volvo 240 2018-10-19 09:21
Klass 7 A-B-C förare: Max 74, enl.Bilsport-Rallycups regle (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 8 A-B-C förare: Grupp H Classic (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 9 A förare: 2WD (Antal avanmälda: 3)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
131 A Tobias Gustafsson/Johan Björnsson Ydre MK/VÖMK Volvo 940 Team korvgubbens motorsport 2018-11-02 09:44
135 A Jonas Sandgren/Robin Bäckström Falköpings MK/Falköpings mk Volvo 940 A Berggrens Bilservice i Floby 2018-11-03 11:26
136 A Kristian Johansson/ Kinds MK/ 2018-10-29 21:34
Klass10: B-förare: 2WD (Antal avanmälda: 5)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Danne Amberin/Dennis Amberin Linköpings MS/Linköpings MS Volvo 940 2018-10-14 10:48
150 B Jim Johansson/ Falköpings MK/ Citroën C2 R2 2018-11-02 23:42
166 B Andreas Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 240 2018-11-02 23:43
167 B Peter Lundgren/Roger Larsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 242 2018-10-31 20:50
168 B Thomas Bönnermark/ SMK Nyköping/ Volvo 940 2018-10-29 07:35
Klass11: C-förare: 2WD (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Carl Mikaelson/Anton Mikaelson Skillingaryds MK/ Ford Fiesta Team Gällaryd Rally 2018-10-27 10:29
C Johnny Ekeflo/Lucas Ekeflo Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf MK3 2018-10-22 20:54
Klass12: A-B-C förare: 4WD, (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Håkan Rönnebring/Sandra Rönnebring Karlskrona AK/Karlskrona AK Mitsubishi Evo 6 2018-10-28 19:20
Klass D: Debutanter (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld