Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 39
Föråkare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Lasse Björk/Mathilda Ekztröm Åtvidabergs Motorklubb/Vetlanda RRC Saab 99
A Calle Engberg/Axel Engberg Gränna MK/Gränna MK Saab V4
A Erik Karlström/Nina Jonasson Nässjö MK/Wäxjö MS Skoda Fabia R2
Ungdom (Antal startande: 0)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 10)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Owe Melin/Henrik Olofsson Nässjö MK/Nässjö MK VW Golf
C Christoffer Gustafsson/Niklas Hulterskog Nässjö MK/ Golf 2
A Roland Eidhall/Fredrik Eidhall Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo S60
C Mikael Jonsson/Tobias Gerhardsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 940
C Jonas Glad/Mathias Cassegård Team Skogsåkarna Tranås/ Opel Ascona B
A Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK VW Polo GTI
C Magnus Grahn/Claes Örnskog Gränna MK/Gränna MK Opel ascona
C Jennie Blansch/Louise Blansch Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Opel Astra
C Göran Boström/Stefan Johansson Vömk/Vömk VW Golf 2
C Markus Jarl/Marcus Sahlberg Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 740
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-C förare (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Claes Gustafsson/Linda Björklund Gränna MK/Kinds MK Volvo 244
B Lars Elfver/Andreas Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
C Andreas Johansson/Johan Emilson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 244
C Christian Gustafsson/Joakim Storm Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 264
A Stefan Stigemyr/Aki Eronen Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Mattias Andersson/Andreas Hellström SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 244
C Jim Andersson/Emma Svensson Norrahammars MK/Ljungby MK Volvo 944
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Hans Gustavsson/Håkan Svanström Gränna MK/Norrahammars MK Toyota Starlet
B Jerry Eriksson/Albin Eriksson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Opel Ascona A
B Börje Gustavsson/Håkan Gustafsson Sportvagnssällskapet i Jkpg/Sportvagnssällskapet i Jkpg Opel Ascona
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Jörgen Hägglund/Christer Karlsson Västra Östergötlands MK/VÖMK Volvo 940
A Peder Hadarson/Johan Bergman Team Skogsåkarna/SMK Eksjö Volvo 242
A Johan Axelsson/Torbjörn Romedahl Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
A Åke Kjellgren/Tobias Petterssom Gränna MK/Gränna MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Magnus Görling/Rickard Ripenås Team Skogsåkarna Tranås/Team Skogsåkarna Tranås Volvo 242
A Stefan Johansson/Jakob Sandberg Norrahammars MK/Norrahammars MK VW Golf
A Anders Jonasson/Fredrik Carlsson Wäxjö MS/Wäxjö MS Mitsubishi Lancer Evo IX
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Daniel Karlsson/Ulf Norss Nässjö MK/Team Skogsåkarna Volvo 940
B Simon Adolfsson/Jimmy Hjelm Team Skogsåkarna/Team skogsåkarna Volvo 242
B Anders Melin/Tom Törngren Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
B Jimmy Alvarsson/Andreas Hall Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
B Pierre Melin/Åke Melin Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Stig Bergqvist/Perry Allerth Tidaholms MK/Skillingaryds MK Volvo 242
C Johnny Ekeflo/Henrik Larsson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf ll
C Ulf Augustinsson/John Svensson Hässleholms MK/Hässleholms MK Peugeot 106 xsi 1,6 Augustinsson måleri
C Mathias Lundahl/Mikael Knutsson Vimmerby MS/Ydre MK Mitsubishi Evo