Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 73
Föråkare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Andreas Arvidsson/Jenny Arvidsson Gullabo RC/ VW Golf
C Anders Lind/Kurt Bertilsson Sportvagnssällskapet i Jönköping/Sportvagnssällskapet i Jönköping Porsche 911
B Frida Axelsson/Gerth Andersson Skillingaryds MK/Kinds MK
Ungdom (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Calle Carlberg/Torbjörn Carlberg Nässjö MK/SMK Eksjö Audi 80
U Victor Hansen/Christopher Zeijlon SMK Hörby/Skillingaryds MK Volvo 940 TEAM RALLYSHOP.SE
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 17)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Johan Broman/Rickard Adelind Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Toyota Corolla
C Göran Klevenhed/Erik Klevenhed Norrahammars mk/Norrahammars mk VW Golf
C Claes Örnskog/Patrik Holm Gränna MK/ WW Golf
B Keith Wennberg/Jane Wennberg Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Hejdu Hejdu Racing
C Emilio Trejile/Linda Björklund Skene MS/Kinds MK Saab 99 Hejdu Hejdu Racing
C Per Hellström/Vakant Norrahammars MK/ VW Golf
C Jim Andersson/Tom Andersson Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 944
C Jennie Blansch/Louise Blansch Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Opel Astra Assistanskåren
C Jonas Glad/Mattias Lago Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Opel Ascona B
C Christoffer Gustafsson/Freddie Hallgren Nässjö MK/Nässjö MK BMW 316
C Marcus Johansson/Lars Trisse Gustavsson Gullabo RC/Gullabo RC VW Golf
C Anneli Johnzon/Peter Dahlsund Varbergs MK/Varbergs MK VW Golf II
C Torbjörn Romedahl/Andreas Jogrell Nässjö MK/ VW Golf
B Markus Jarl/Kristian Gustavsson Norrahammars mk/Norrahammars mk Volvo 740
C Weine Svensson/Torgny Krantz Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Opel Astra
C Jörgen Källberg/Lillemor Harrysson SMK Eksjö/Vimmerby MS VW Golf
C Jonas Karlsson/Oskar Petersson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 744
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-C förare (Antal startande: 22)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Alexander Axelsson/Nellie Karlsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 AssistanceKåren
B Claes Gustafsson/Ove Björklund Gränna MK/ Volvo 244
C Magnus Spjuth/VIP Norrahammars MK/ Volvo 240
C Lennart Karlsson/Oscar Karlsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Johannes Josefsson/Kevin Landin Skillingaryds MK/Skillingaryds MK volvo 940
B Christian Pettersson/Johnny Hjelm Åtvidabergs MK/Msk kvarnvingarna Volvo 940
C John Oscarsson/Claes Andersson Skillingaryds MK/ Volvo 940
C Andreas Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
C Marcus Kjellkvist/Inge Petersson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Veronica Blomquist/Roland Blomquist Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Daniel Lindau/Dan Lindau Göteborgs MF/Göteborgs MF Volvo 740
A Stefan Stigemyr/Aki Eronen Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
A Christer Westerdahl/Marie-Louise Westerdahl Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
B Johan Axelsson/Samuel Toftgård Skillingaryds Mk/Skillingaryds MK Volvo 240
B Robert Bertilsson/Palle Palmberg Vetlanda RRC/ Suzuki Swift 1300 Swift
C Agne Josefsson/Per Ola Pettersson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 240
A Fredrik Menck/Sabina Menck SMK Motala/- Volvo 240 Tornby bilteknik AB
C Anders Malm/ Ydre MK/Va östergötland mk Volvo 240
C Christopher Gustafson/Boo Hidsjö MK Kinda/MK Kinda Volvo 940 Hycklinge Bensin & Service AB
C Mattias Snygg Zimmerman/Patrik Snygg Jönköpings MK/Jönköping Volvo 244 Taberg Åkeri AB
C Leif Hestergård/Isak Hestergård Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 240
C Ronnie Roth/Hugo Grahn MK Kinda/Ydre MK Volvo 944
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Thomas Gustafsson/Sofie Svensson Wäxjö MS/Wäxjö MS Saab 96
A Peter Sanell/Jan Sönne Anderstorp RC/Anderstorp RC Saab 99 EMS
A Sven-Åke Angerd/Niklas Johansson Norrahammars MK/Anderstorp RC Ford Escort RS 2000
A Hans Gustavsson/Björn Gustavsson Gränna MK/Gränna MK Toyota Starlet
A Sören Carlsson/Göran Svensson Team skogsåkarna/SHRA Mantorp Opel Ascona A
C Patrik Axelsson/Dan Barvö Skillingaryds motorklubb/Skillingaryds motorklubb Ford Escort RS 2000 skrot frag i Gislaved
A Mats Karlsson/Lars-Olof Gustafsson Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 242 Team Skeppsbrons
A Ruben Davidsson/Göran Kaldenberg Västra Östergötlands MK/Västra Östergötlands MK Volvo 142
A Lars-Göran Olsson/Tom Andersson Västra östergötlands MK/Västra östergötlands MK Volvo 142
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A David Lindström/Jessica Svensson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Plombo Motor
A Peder Hadarson/ Team Skogsåkarna/ Volvo 242
A Magnus Görling/Fredrik Nilsson Team Skogsåkarna/ Volvo 242
A Håkan Ståhl/Peter Ståhl Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Peugeot 206
A Åke Jacobsson/Björn Jonasson Emådalens MK/Växjö MS Ford Focus
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson Gränna MK/Gränna MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Birger Palm/Håkan Carlsson Team Skogsåkarna/ Toyota Starlet Assistancekåren
A Göran Johansson/Jakob Sandberg Norrahammars MK/Norrahammars MK VW Golf
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Rasmus Linddahl/William Sjökvist Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 940
B Anders Petersson/Conny Simonsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Jimmy Alvarsson/Wilma Daag-Gustafsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
B Simon Adolfsson/Vakant Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 242
B Daniel Karlsson/Ulf Norss Nässjö MK/Team skogsåkarna Volvo 940
B Ulf Eriksson/ Oskarshamns RRC/ Volvo 242
B Anders Melin/ Nässjö MK/ Volvo 240
B Pierre Melin/Åke Melin Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Johnny Ekeflo/Henrik Larsson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf ll
C Magnus Grahn/Vakant Gränna MK/ Opel Astra
C Benny Johansson/Pär Svensson SMK Valdemarsvik/Tjust MK Ford Escort
C Emanuel Andersson/Mikael Larsson Linköpings MS/ VW Golf 3