Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 62
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Ingemar Andersson/Rasmus Lundh VÖMK./VÖMK Volvo 944
B Göran Boström/Christian Rosén VÖMK/Åtvidabergs MK BMW e36
A Peder Hadarson/Kim Gustafsson Westlund Team Skogsåkarna/SMK Eksjö Bil Volvo 940
B Fredrik Bergman/Sofia Johnson Linköpings MS/Linköpings MS Volvo 940
Ungdom (Antal startande: 0)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
Gr.E. A-B- förare (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Boo Hugoson/Mikael Creutz Wäxjö MS/Målila MK Bilklubb Volkswagen Golf
A Morgan Olsson/Maya Ryen Vimmerby MS/Vimmerby MS VW Golf
A Dennis Pettersson/Rune Persson Skillingaryds MK/ Ford Focus
A Olli Junttila/Petter Thermenius Team Skogsåkarna/ Opel Ascona
Gr.E. C-förare (Antal startande: 6)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Tommy Rosell/Annika Saxelin Team Skogsåkarna/ VW Golf II
C Jonas Glad/Magnus Jonebring Team Skogsåkarna/ Volvo 244
C Magnus Lundin/Carolina Stein Nässjö MK/Nässjö MK Opel Corsa
C Ola Aronsson/Bengt Gustavsson Göteborgs MF/Nässjö MK BMW 318
C Jörgen Källberg/Lillemor Harrysson SMK Eksjö/SMK Eksjö Opel
C Niklas Ahlberg/Christian Keränen Toarps MK/Toarps MK Volkswagen Golf
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-förare (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Christian Pettersson/Jonny Hjelm Åtvidabergs MK/Åtvidabergs MK Volvo 940
A Stefan Stigemyr/Jerry Eriksson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
A Tomas Damm/Tomas Kassselstrand MK Kinda/MK Kinda Volvo 244 Hycklinge Bensin & Service AB
B Christian Gustafsson/Sophie Lundqvist Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, C-förare (Antal startande: 11)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Hampus Wallin/Marika Andersson Vetlanda Rally Racing klubb/ Volvo 940
C Urban Westerström/Mattias Didrik Eksjö FRC/Eksjö FRC Volvo 240
C Mattias Andersson/Sofia Adolfsson SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 244
C Thomas Kurtsson/Erik Axelssson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Kurtssons entrep
C Benny Enström/Jakob Brant Skillingaryds MK/ Volvo 940
C Oscar Karlsson/Oliver Park Skillingaryds MK/ Volvo 940
C Lennart Karlsson/Albin Park Skillingaryds MK/Eksjö FRC Volvo 940
C Agne Josefsson/Kjell Gustavsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Golf Gti 16v
C Börje Åkerhag/Oscar Åkerhag Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Jesper Johansson/Lars Johansson Ydre MK/ Volvo 240
C Johannes Josefsson/Johan Pettersson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Anders Malm/Anders Andersson Ydre MK/Va Östergötland MK Opel Ascona A #Team Korvgubbens Motorsport #
C Björn Svensson/Tilde Svensson Ydre MK/Ydre MK Volvo 142
C Hans Petersson/Pontus Petersson Ydre MK/Ydre MK Volvo 142
A Mats Karlsson/Lars-Olof Gustafsson Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 242
B Anders Pettersson/Jonathan Pettersson Tjust MK/Tjust MK Ford Escort MK2 RS 1800 BDG
A Tomas Alexandersson/VAKANT Vimmerby MS/SMK Eksjö Opel Ascona A JF Autodelar & Polyform.se
C Stefan Davidsson/Johan Hultberg Gränna MK/Gränna MK Volvo 142
A Hans Gustavsson/Björn Gustavsson Jönköpings MK/Jönköpings MK Toyota Starlet
A Albin Nordh/Frederik Svensson Ydre MK/Ydre MK Saab 99 Team Korvgubben Motorsport
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Magnus Friman/Pauline Friman Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 142 Dekaltrim.nu
A Johan Axelsson/Johan Falk Nässjö MK/ Volvo 940
A Tommy Johansson/Magnus Johansson Tjust MK/Tjust MK Opel Ascona B
A Alexander Axelsson/Nellie Karlsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 AssistanceKåren
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 13)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Claes Gustafsson/Wilma Daag-Gustafsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 242
B Anders Petersson/Conny Simonsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Stefan Hägglöf/Lucas Ekeflo SMK Gävle/Team Skogsåkarna VW Golf 3
B Johan Broman/Rickard Adelind Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 940
B Johan Kindahl/Mikael Pettersson Ydre MK/ Peugeot 306 GTI
B Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK Skoda Fabia R2
B Simon Adolfsson/Daniel Williams Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 242
B Andreas Elfver/Tobias Pettersson Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Anders Melin/Pierre Melin Nässjö MK/Nässjö Mk Volvo 240
B Daniel Karlsson/Rasmus Linddahl Höglandets MS/Skillingaryd MK Subaru Impreza Cat Clean Racing Team
B Danne Amberin/Magnus Karlsson Linköpings MS/Östergyllen RC Volvo 940
B Christoffer Gustafsson/Roger Berglund Nässjö MK/ BMW Compact
B Tobias Wärnström/Emil Johansson Ydre MK/Ydre MK SAAB 93
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Johnny Ekeflo/Peder Ekeflo Team Skogsåkarna/ VW Golf MK3
C Mattias Brindmark/Peter Måhagen Åtvidabergs MK/Åtvidabergs MK Volvo 242
C Magnus Grahn/Marcus Blad Gränna MK/Höglandets MS Opel Ascona
C Dan Jonsson/Tim Månsson Teamskogsåkarna/Teamskogsåkarna Volvo 940
C Håkan Pettersson/Peter Lindén Tjust MK/Tjust MK Ford Escort
C Jörgen Andersson/Johan Westerfjärd Höglandets MS/Höglandets MS Volvo 142
C Benny Johansson/Pär Svensson Tjust MK/Tjust MK Ford Escort