Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 56
Föråkare (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Mathias Cassegård/Tommy TRM Rosell Team Skogsåkarna/ BMW 325 i
B Fred Johansson/Gunnar Hagäng Ydre MK/Ydre MK Saab 96
Ungdom (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Göran Boström/Stefan Johansson V:a Östergötlands MK/V:a Östergötlands MK VW Golf 2
Volvo Orginal, Gr.N -1400 A-B-C förare (Antal startande: 18)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Claes Gustafsson/Andreas Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 244
C Christian Gustafsson/Niclas Kåberg Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
C Anders Malm/Anders Andersson Ydre MK/ Volvo 240
A Morgan Olsson/Linda Björklund Vimmerby MS/Kinds MK Volvo 740
C Tobias Håård/Linus Svensson Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 940
C Tom Andersson/Jim Andersson Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 944
C Johan Karlsson/Per Hultgren Vimmerby MS/ Volvo 242
C Johan Högberg/Rickard Hedström Toarps MK/Kinds MK Volvo 940
A Stefan Stigemyr/Tobias Norberg Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Patrik Tallåker/Hans-Peter Picher Skillingaryds Motorklubb/Skillingaryds Motorklubb Volvo 940
C Martin Nilsson/Mattias Hellqvist Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 244
C Mikael Steen/Thomas Svensson Skillingaryds MK/Eksjö FRC Volvo 242 Höglandets Rullargrupp
B Fredrik Eidhall/Jonna Brunnström Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
B Göran Pettersson/Kent Nilsson Ryds MK/Ryds MK Volvo 242
A Roland Eidhall/Charlotte Eidhall Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 242
A Janne G Andersson/Maths Johnsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 240
B Victor Karlsson/Mats Ljung Vimmerby MS/ Volvo 940 Dekaltrim.nu
C Jonatan Gunnarsson/Ricki Ekelöf MK Kinda/ Volvo 240
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Lars Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK VW Golf
B Patrik Pettersson/Lars Nordh Ydre MK/Ydre MK Opel Astra
C Johnny Ekeflo/Benny Haglund Team Skogsåkarna/ VW Golf
C Jonas Glad/Amanda Fälth Team Skogsåkarna/ Opel Ascona B
C Kent Sandell/Tomas Lövdahl Nässjö MK/Team Skogsåkarna Volvo 940
B Owe Melin/Henrik Olofsson Nässjö MK/Nässjö MK VW Golf
B Tobias Gustafsson/Anders Gustafsson Ydre MK/Ydre MK Audi A3
A Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK VW Polo GTI
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Thomas Johansson/Per Erik Andersson Ydre MK/Ydre MK Volvo 240
C Stig Bergqvist/Perry Allerth Tidaholms MK/Skillingaryds MK Volvo 142
C Björn Svensson/Johan Svensson Ydre MK/Ydre MK Volvo 142
C Jan Svensson/Hampus Johansson Ydre MK/Ydre MK Volvo 142
B Frank Mårdh/Björn Johansson Norrköpings MK/MSK Kvarnvingarna Opel Ascona 400 Opel Rally Team Sweden
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 10)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A David Lindström/Frida Lindström Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 240 Plombo Motor
A Birger Palm/Jimmy Bergström Team Skogsåkarna/ Toyota Starlet
A Niclas Melin/Joakim Storm Nässjö MK/Nässjö MK Toyota Celica gt4 racepart sweden
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson V:a Östergötlands MK/V:a Östergötlands MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Mats Norss/Robert Norss Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna BMW E36
A Mats Karlsson/Lars-Olof Gustafsson Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
A Gösta Frode/Erica Frode Ydre MK/Ydre MK Peugeot 205 Team Appelskogs bil AB
A Mats Lundholm/Pär Svensson Tjust MK/Tjust MK Mercedes 190
A Andreas Åkesson/Ulrik Gustavsson Nybro AC/Nässjö MK Volvo 240
A Björn Pauli/Sara Johansson SMK Motalabil/ Volvo 240
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Erik Eriksson/Inge Petersson Kinds MK/Skillingaryds MK Volvo 242 Strands Fordonskomponenter ab
B Magnus Görling/Fredrik Phil Team Skogsåkarna Tranås/ Volvo 242
B Markus Svensson/Joakim Svensson Älmhults MK/Älmhults MK BMW 325i
B Jörgen Jonasson/Kim Gustafsson Westlund SMK Eksjö/ Volvo 240
B Anders Melin/Tom Thörngren Nässjö MK/SMK Eksjö Volvo 240
B Dan Skärin/Christer Skärin Skillingaryd MK/Skillingaryd MK Volvo 940
B Sören Eriksson/Tom Mikaelsson Kinds MK/Kinds MK Opel Ascona A
B Bengt Karlsson/Jimmy Ekström Åtvidabergs MK/MK Skandia Opel Kadett GTE
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Simon Adolfsson/Jonas Johansson Team skogsåkarna/ Toyota Starlet
C Håkan Berglund/Anders Jangeby Norrahammars MK/Nässjö MK Seat Ibiza
C Andreas Hellström/Bertil Carlsson SMK Eksjö/SMK Eksjö Mitsubishi EVO 7
C Jimmy Alvarsson/Carl-Johan Ekwall Gränna MK/Gränna MK Volvo 242