Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 51
Föråkare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Peo Kindgren/Tommy Åstrand Åtvidabergs MK/Åtvidabergs MK Volvo 940
A Magnus Friman/Peter Beckman Team Skogsåkarna/YMK Volvo 142 dekaltrim.nu
B Tomas Lövdahl/Ola Petterson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 240
Ungdom (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Maya Ryen/Morgan Olsson Vimmerby MS/Vimmerby MS Volkswagen Golf IV
U Tim Lagerstam/Magnus Lagerstam Kullings MS/Kullings MS Volvo 242
Gr.E. A-B-C förare (Antal startande: 9)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Göran Klevenhed/Erik Klevenhed Norrahammars MK/Norrahammars MK VW Golf
C Christoffer Gustafsson/Freddie Hallgren Nässjö MK/Nässjö MK BMW 316
C Per Hellström/Kristian Gustavsson Norrahammars MK/Norrahammars MK VW Golf 2
C Claes Örnskog/Magnus Grahn Gränna MK/Gränna MK WW Golf
C Jonas Glad/Robin Sonestedt Team Skogsåkarna/ Opel Ascona B
A Stig König/Peo König SMK Vingåker/SMK Vingåker Ford Escort
C Torbjörn Romedahl/Henrik Olofsson Nässjö MK/Nässjö MK VW Golf
C Weine Svensson/Torgny Krantz Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Opel Astra
B Markus Jarl/Christoffer Nilsson Norrahammars mk/Norrahammars mk Volvo 740
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-C förare (Antal startande: 18)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Magnus Spjuth/Jimmy Spjuth Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 240
C Per-Ola Gustafsson/Tobias Lindgren SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 242
C Andreas Elfver/Jan-Olof Hansson Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
B Claes Gustafsson/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 244
C Patrik Tor/Anna Gerebo Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
A Stefan Stigemyr/Aki Eronen Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
A Alexander Axelsson/Nellie Karlsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 AssistanceKåren
C Lennart Karlsson/Oscar Karlsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Marcus Kjellkvist/Björn Johansson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Leif Hestergård/Isak Hestergård Norrahammars MK/Norrahammars MK Volvo 240
C Kevin Landin/Johannes Josefsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
A Peter Holgersson/Christina Holgersson Västra Östergötlands MK/Västra Östergötlands MK Volvo 240
C Christian Gustafsson/Joakim Storm Nässjö MK/Nässjö Mk Volvo 940
C Christopher Gustafson/Cornelia Jacobsson MK Kinda/MK Kinda Volvo 940 Hycklinge Bensin & Service AB
C Anders Malm/Anders Andersson Ydre MK/Va östergötland mk Volvo 240
C Ronnie Roth/Hugo Grahn MK Kinda/Ydre MK Volvo 944
B Johan Axelsson/Olliver Axelsson Skillingaryds Mk/Skillingaryds MK Volvo 240
A Per-ola Pettersson/Stefan Josefsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 240
Appendix K upptill 1990 ej 4WD, A-B-C förare (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Hans Gustavsson/Björn Gustavsson Gränna MK/Gränna MK Toyota Starlet
A Ruben Davidsson/Göran Kaldenberg Västra Östergötlands MK/Västra Östergötlands MK Volvo 142
B Anders Pettersson/Jonathan Pettersson Tjust MK/Tjust MK Ford Escort RS 1600 BDA
B William Andersson/Algot Andersson Vimmerby MS/Silverdalens MSK Volvo 242
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A David Lindström/Emma Lindström Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Plombo Motor
A Peder Hadarson/Kim Gustafsson Westlund Team Skogsåkarna/SMK Eksjö Bil Volvo 242
A Magnus Görling/Stig Karlsson Team Skogsåkarna/ Volvo 242
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson Gränna MK/Gränna MK Subaru Impreza Team KåCe Bilservice
A Birger Palm/Christer Palm Team Skogsåkarna/ Toyota Starlet Assistancekåren
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 6)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Simon Adolfsson/Jesper Andersson Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Volvo 242
B Jimmy Alvarsson/Wilma Daag-Gustafsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
B Peter Lundgren/Roger Larsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 242
B Anders Petersson/Conny Simonsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Pierre Melin/Åke Melin Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
B Daniel Karlsson/Ulf Norss Nässjö MK/Team Skogsåkarna Volvo 940
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Victor Liljesson/Patrik Wiström Linköpings MS/Linköpings MS Ford Fiesta Team Appelskog Bil
C Johnny Ekeflo/Peder Ekeflo Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf ll
C Benny Johansson/Pär Svensson SMK Valdemarsvik/Tjust MK Ford Escort
C Göran Boström/Stefan Johansson VÖMK/VÖMK BMW e36