Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 38
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Stellan Johansson/Inge Vidare Jönköpingsmotorklubb/Jönköpings motorklubb Audi quattro Quattro
Ungdom (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Simon Arvidsson/Bruno Arvidsson Falköpings MK/Falköpings mk Volvo 244
Gr.E. A-B- förare (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Dennis Pettersson/Rune Persson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Ford Focus
Gr.E. C-förare (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Mikael Wigholm/Sven-Ove Wigholm Falköpings MK/Falköpings MK Volvo 740
C Jens Oscarsson/Susanne Oscarsson Toarps MK/Toarps MK VW Golf
C Linda Christensen/Peter Christensen Skillingaryds motorklubb/Skillingaryds motorklubb Opel Ascona B
C Jakob Sandberg/Sofie Elfver Norrahammars MK/Gränna MK VW Golf
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-förare (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Emil Johansson/ Falköpings MK/ Volvo 940
B Kevin Andersson/Nellie Karlsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
B Simon Johansson/Anton Johansson Wäxjö MS/Wäxjö MS Volvo 940
B Christian Gustafsson/Sophie Lundqvist Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940 Team Åsa-nisses vebotrim
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, C-förare (Antal startande: 7)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Magnus Ingesson/Frida Ingesson Toarps MK/Toarps MK Volvo S70
C Tobias Norberg/Malou Papp Skillingaryds Motorklubb/Skillingaryds Motorklubb Volvo 940
C Tom Törngren/Kenneth Törngren Gränna MK/Gränna MK Volvo 940
C Johan Sonnbring/Joakim bolund Falköpings MK/ Volvo 244 Johan Sonnbring
C Calle Carlberg/Olle Carlberg Nässjö MK/Nässjö MK Suzuki Swift GTI
C Patrik Tallåker/Emilia Sjöberg Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Hampus Wallin/Elinor Thörnberg Vetlanda RC/Vetlanda RC Volvo 940
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Fredrik Svensson/Veine Svensson Ydre MK/Ydre MK Volvo
C Urban Westerström/Erik Petersson Eksjö FRC/Eksjö FRC Volvo 164
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Peder Hadarson/Robert Norss SMK Eksjö/Höglandets MS Volvo 940
A David Lindström/Jessica Svensson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Plombo Motor
A Tobias Pettersson/Åke Kjellgren Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
A Robert Karlsdon/Jan-Ivar Brandt Ljungby mk/ Vw golf 3 Kit car
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 10)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Johan Broman/Rickard Adelind Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Ford Fiesta
B Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK Skoda Fabia R2
B Peter Lundgren/Johan Emilsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK BMW 318
B Anders Petersson/Conny Simonsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Emil Karlsson/Per-Olof Henningsson Ljungby MK/ Volvo 240
B Anders Melin/Vakant Nässjö MK/ Volvo 240
B Claes Gustafsson/Wilma Daag-Gustafsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 242
B Peter Fager/Vakant Kinds MK/ BMW 325
B Lars-åke Petersson/Annika Larsdotter Höglandets MS/höglandetsms Volvo 142
B Anders Jangeby/Inge Petersson Nässjö Mk/Skillingaryds Mk Bmw 325
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Jörgen Andersson/Ola Pettersson Höglandets MS/Höglandets MS Volvo 142
C Stig Christensen/ Falköpings MK/ Opel Corsa
C Stefan Davidsson/Johan Hultberg Gränna MK/Gränna MK Volvo 142
C Magnus Grahn/Claes Örnskog Höglandets MS/Höglandets MS Ford Fiesta