Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 47
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Daniel Andersson/Josefina Hellkvist V:a Östergötlands MK/Västra Östergötlands MK BMW 325i
Ungdom (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Moa Martini/Magnus Lundin Nässjö MK/Nässjö MK Opel Corsa
Gr.E. A-B- förare (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Vicktor Nordh/Vakant Ydre MK/Ydre MK Opel Astra Team Korvgubben Motorsport
B Oscar Arvidsson/Isak Arvidsson Gullabo RC/Gullabo RC VW Golf 2
Gr.E. C-förare (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Jakob Sandberg/Kristian Gustavsson Norrahammars MK/Norrahammars MK VW Golf
C Anton Geijersson/Madeleine Johansson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Bmw 318i Hejdu Hejdu Racing
C Anders Hugosson/Joakim Gustafsson Wäxjö MS/Wäxjö MS Vw Golf 2
C Lillemor Harrysson/Ingela Karlsson Vimmerby MS/Vimmerby MS Opel Corsa
C Thomas Olofsson/Juha Haukilahti Gullabo RC/Gullabo RC VW Golf 2
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-förare (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Niclas Melin/Vakant Nässjö MK/ Volvo Gti-r
B Calle Carlberg/Torbjörn Carlberg Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 940
B Kevin Andersson/Nellie Karlsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, C-förare (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Patrik Tallåker/Marika Andersson Skillingaryds MK/Vetlanda RRC Volvo 940
C Hampus Wallin/Elinor Thörnberg Vetlanda RC/Vetlanda RC Volvo 940
C Mattias Engfeldt/Nathalie Bernström Wäxjö MS/Vetlanda RC Volvo 940
C Kim Bergström/Ronny Erlandsson Vetlanda RRC/Vetlanda RRC Volvo 242
C Mattias Andersson/Sofia Adolfsson SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 244
C Jörgen Källberg/Anders Braf Eksjö FRC/Silverdalens MSK Volvo 240
C Johannes Josefsson/Oscar Karlsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Golf Gti 16v
C John Oscarsson/Dennis Oscarsson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 8)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Christer Gustafsson/Patrik Holm Norrahammars MK/ Volvo 262
B Mikael Lundin/Jan Gustafsson Anderstorp RC/Vetlanda RRC Volvo 242
C Urban Westerström/Erik Petersson Eksjö FRC/Eksjö FRC Volvo 164
C Fredrik Svensson/Veine Svensson Ydre MK/Ydre MK Volvo Team "Korvgubben" Motorsport
C Stefan Davidsson/Johan Hultberg Gränna MK/Gränna MK Volvo 142
C Anders Brommesson/Johan Smedberg Åtvidabergs MK/Åtvidabergs MK Opel Ascona B
C Jörgen Andersson/ Höglandets MS/ Volvo Amazon
B Anders Malm/Anders Andersson Ydre MK/Va Östergötland MK Opel Ascona A Team Korvgubbens Motorsport
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 6)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A David Lindström/Jessica Svensson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Plombo Motor
A Stefan Stigemyr/Jerry Eriksson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Mitsubishi EVO7
A Tobias Pettersson/Åke Kjellgren Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
A Peder Hadarson/Robert Nors SMK Eksjö/ Volvo 940
A Mats Moberg/ Östergyllen rc/ Opel Ascona b
A Marcus Holm/Michaela Logård Fägre MK/Tidaholms MK BMW Compact
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 10)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Claes Gustafsson/Wilma Daag-Gustafsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 242
B Jimmy Alvarsson/Marcus Widegren Jönköpings MK/ Volvo 940
B Andreas Elfver/Sofie Elfver Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Anders Petersson/Conny Simonsson Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Jan Adolfsson/Wincent Adolfsson Gullabo RC/Gullabo RC Volvo 240 MP5 SWEDEN AB
B Emil Karlsson/ Ljungby MK/ Volvo 240
B Johan Broman/Rickard Adelind Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Ford Fiesta
B Daniel Karlsson/Rasmus Linddahl Höglandets MS/Skillingaryd MK Volvo 940 Cat Clean Racing Team
B William Andersson/Algot Andersson Vimmerby MS/Silverdalens MSK Volvo 242
B Fredrik Lundberg/Martin Lundberg SMK Eksjö/SMK Eksjö Volvo 240
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Bo Karlsson/Fredrik Dehlin Ryds MK/Hässleholms MK BMW 325
C Magnus Grahn/Claes Örnskog Höglandets MS/Höglandets MS Ford Fiesta
C Torbjörn Karlsson/Stefan Petersson Grimslövs MS/Grimslövs MS BMW 325