Start | Kontakt | Information

Avanmälda

Totalt antal avanmälda: 20
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass D: Debutanter (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass U: Ungdomsrally (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
U Moa Martini/Magnus Lundin Nässjö MK/Nässjö MK Opel Corsa 2019-10-07 18:50
Klass 1: A-B förare Grupp E, (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 2: C-förare Grupp E, (Antal avanmälda: 3)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Tommy Abrahamsson/Victoria Abrahamsson Kullings MS/Kullings MS Volvo 740 2019-10-27 17:19
201 C Peter Lanner/ Vara Mk/ Vw Golf 2019-10-30 07:34
39 C Jörgen Källberg Källberg/Lillemor Harrysson Eksjö FRC/Vimmerby MS Opel Corsa 2019-11-01 17:01
Klass 3: A-B förare Grupp F samt Grupp N 1400, (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Johnny Ekeflo/Lucas Ekeflo Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna Peugeot 206 Gti Skänninge städ & service AB 2019-10-26 14:27
40 A Daniel Andersson/Josefina Hellkvist V:a Östergötlands MK/V:a Östergötlands MK Volvo 940 VOC 2019-11-02 09:47
Klass 4: C förare Grupp F samt Grupp N 1400 (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Daniel Wärnlund/Erik Ohlsson Gullabo RC/Gullabo RC Volvo 240 2019-10-26 16:47
C Thomas Kurtsson/Sara Kurtsson Skillingaryds MK/Skillingaryd MK Volvo 940 2019-10-26 19:33
Klass 5: A-B-C förare: Appendix K. Upp till 1975 (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
98 B Claes Börefelt/Janne Lidin Norrahammars MK/Norrahammars MK Escort MK 1 2019-11-02 09:46
106 C Urban Westerström/Mattias Didrik Eksjö FRC/Eksjö FRC Volvo 164 2019-10-31 17:05
Klass 6: A-B-C förare: Appendix K.1976-1990,ej 4wd (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
109 A Leif Sörensson/Niklas Johansson Tjust MK/Fagersta MK Opel Ascona B 2019-10-28 09:58
114 B Peter Jonasson/Lina Jonasson Ydre MK/Ydre MK Opel Ascona B Kisa El Byrå 2019-10-31 19:36
Klass 7 A-B-C förare: Max 74, enl.Bilsport-Rallycups regler (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 8 A-B-C förare: Grupp H Classic (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Andreas Sundh Sjöström/Viktor Karlsson Nybro AC/Nybro AC Volvo 242 2019-10-20 08:27
123 A Joakim Ivarsson/Sara Andersson SMK Märsta/SMK Märsta Ford Escort 2019-11-02 11:09
Klass 9 A förare: 2WD (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
A David Pettersson/ Asarums Ms/ Toyota Starlet 2019-10-27 08:27
A Eskil Carlsson/Marina Carlsson Varbergs MK/Varbergs MK VW Golf 2019-10-26 12:51
Klass10: B-förare: 2WD (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Markus Andersson/Madelene Mattsson SMK Hälsinge/SMK Hälsingw Opel Ascona B 2019-10-22 09:48
143 B Magnus Alarik/Therese Ohlsson Örsunsbro MK/Rasbo MK Volvo 240 2019-10-29 12:51
Klass11: C-förare: 2WD (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
165 C Henrik Braun/Mikael Jönsson Asarums MS/Asarums MS Volvo 242 16V 2019-11-01 21:53
168 C Patrik Holmberg/TBA Åtvidabergs MK/ Opel Ascona B 2019-11-01 15:29
Klass12: A-B-C förare: 4WD (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld