Start | Kontakt | Information

Avanmälda

Totalt antal avanmälda: 22
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
0000 C Jimmy Josefsson/Henrik Olofsson Nässjö MK/Nässjö MK BMW Compact 2020-10-31 14:59
Klass U: Ungdomsrally (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 1: A-B förare Grupp E (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK Toyota Corolla 2020-10-25 14:23
Klass 2: C-förare Grupp E (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Joacim Jansson/ Rasbo MK/ Golf 4 2020-10-18 20:30
26 C Oskar Jansson/Frank Jacobsson Vara MK/Vara MK VW Golf SJUNTORPS BILTJÄNST AB 2020-10-29 11:51
Klass 3: A-B förare Grupp F,1300 Rallycup samt Grupp N -1400c, Volvo Original (Antal avanmälda: 3)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Henrik Johansson/Marita Johansson V:a Östergötlands MK/V:a Östergötlands MK Volvo 240 voc 2020-10-16 14:03
A Isac Nordström/ Kullings MS/ Volvo 940 2020-10-22 15:53
35 B Robin Thörnberg/Sam Karlsson VRRC/Älmhults MK Volvo 240 2020-10-31 14:59
Klass 4: C förare Grupp F,1300 Rallycup samt Grupp N -1400cc, Volvo Original (Antal avanmälda: 5)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Adam Martinsson/Rasmus Lundh V:a Östergötlands MK/V:a Östergötlands MK Volvo 240 2020-10-25 13:02
C Johan Sonnbring/ Falköpings MK/ Volvo 244 2020-10-25 13:02
C Noah Wahlberg/Lucas Ivarsson Olsson Gestrike RT/Hyllinge MS Volvo 940 2020-10-19 23:34
48 C Per Johansson/Tobias Wingårdh Kinds MK/Toarps MK VW Golf 2020-10-28 18:16
59 C Börje johansson Johansson/Ingrid Johansson Kullings MS/Kullings MS Volvo 240 2020-10-27 20:42
Klass 5: A-B-C förare: Appendix K. -90 (Antal avanmälda: 3)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
74 A Urban Farbäck/Annika Engqvist SMK Eksjö/Vimmerby MS Opel Kadett GTE 2020-10-31 10:45
83 B Patrik Pettersson/Bo Björkqvist Falköpings MK/Mariestads MS Volvo Amazon 2020-10-30 16:45
86 C Ulf Zetterström/Lars-Gunnar Karlsson Vallentuna MK/Vallentuna MK Ford Escort RS 2000 2020-10-26 08:45
Klass 6: A förare: 2WD (Antal avanmälda: 2)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
207 A Janne Kristiansson/Bo Karlsson Wäxjö MS/Älmhults MK Volvo 940 2020-10-31 09:27
93 A Christian Fors/Henrik Jansson Kullings MS/Kullings MS BMW 325 2020-10-25 17:07
Klass 7: B-förare: 2WD (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
B Johnny Ekeflo/Elias Ekeflo Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf 2020-10-05 20:05
Klass 8: C-förare: 2WD (Antal avanmälda: 3)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
C Dennis Lundh/Adam Martinsson Västra Östergötlands MK/Västra Östergötlands MK Volvo 940 2020-10-22 16:25
C Lasse Jägerström/Margaretha Jägerström Dals MK/Dals MK Volvo 240 Teamvitvå Jägerströms Motorsport 2020-10-15 21:53
116 C Melvin Bengtsson/Joakim Bengtsson Kullings MS/Kullings MS Ford Fiesta ST 2020-10-25 20:55
Klass 9: A-B-C-förare: 4WD (Antal avanmälda: 0)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
Klass 10: Debutanter (Antal avanmälda: 1)
Snr Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare Avanmäld
D Johan Andersson/Mikael Andersson Films mk/Films mk Volkswagen Caddy 2020-10-06 08:08