Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 41
Ungdom (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Gustaf Ekenved/Fredrik Ekenved Göteborgs MF/Göteborgs MF Volvo 944
U Filip Sjödin/Susanne Oscarsson Toarps MK/Toarps MK VW Golf Team kråka
Otrimmat A-B-C-Förare: Gr E. Volvo Orginal, Gr F. Gr N-1300 (Antal startande: 16)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Morgan Olsson/Maya Ryen Vimmerby MS/Vimmerby MS VW Golf
C Patrik Tallåker/Emilia Sjöberg Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940
C Jonas Berneros/Jimmy Berneros Silverdalens MSK/Silverdalens MSK VW Golf
C Magnus Ingesson/Frida Ingesson Toarps MK/Toarps MK Volvo S70
C Fredrik Pettersson/ Falköpings MK/ Volvo 940
B Jonas Molin/Bengt-Arne Molin Skene MS/Skene MS Toyota Corolla
B Simon Johansson/Anton Johansson Wäxjö MS/Wäxjö MS Volvo 940 Motorsport Johansson
B Mats Adolfsson/Roger Andersson Nässjö MK/Nässjö MK Toyota Corolla
C Peter Dahlsund/Mats Larsson Varbergs MK/Varbergs MK Volvo 940
B Jens Oscarsson/Victor Oscarsson Toarps MK/FMCK Boråz Volvo 850 Team Kråka
C Christer Brunnegård/ Kullings MS/ Volvo 850 Loo Rally Team
C Emil Ivarsson/ Kullings/ Volvo 240 Loo Rallyteam
A Robert Karlsson/Jan-Ivar Brandt Ljungby MK/Ljungby MK Saab 99 EMS
C Kim Bergström/Marielle Erlandsson Vetlanda RRC/Vetlanda RRC Volvo 240
C Börje johansson Johansson/Ingrid Johansson Kullings MS/Kullings MS Volvo 240
B Mattias Lindqvist/Linus Lindqvist Oskarshamns rrc/Oskarshamns rrc Volvo S60
Trimmat A-B-C-Förare Gr H. 4WD. App K. Gr N 1300 (Antal startande: 23)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A David Lindström/Jessica Svensson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Plombo Motor
C Per Johansson/Thobias Wingård Kinds MK/Toarps MK VW Golf
C Magnus Grahn/Claes Örnskog Höglandets MS/Höglandets MS Ford Fiesta
B Hans Bååth/Andreas Sigfridsson Wäxjö MS/Wäxjö MS BMW M3 3,2 DRIVE VXO MOTORSPORT
B Stig Christensen/Peter Lindman Falköpings MK/Falköpings MK Opel Corsa
A Sven-Åke Angerd/Niklas Johansson Norrahammars MK/Anderstorp RC Ford Escort RS1800
A Calle Carlberg/Torbjörn Carlberg Nässjö MK/Nässjö MK Ford Fiesta R2
A Åke Kjellgren/Tobias Pettersson Gränna MK/Gränna MK Subaru Impreza
C Peter Lundin/Berndt Holgersson Ljungby MK/Ljungby MK BMW 325 Compakt
A Per Löfqvist/ Kinds MK/ Volvo 940
A Anders Johansson/Peter Andersson Kullings MS/Kullings MS Volvo 940
C Jörgen Andersson/Robert Norss Höglandets MS/Höglandets MS Volvo 142
C Lasse Jägerström/Margaretha Jägerström Dals MK/Dals MK Volvo 240 Teamvitvå Jägerströms Motorsport
A Pierre Melin/Åke Melin Nässjö MK/Nässjö MK Volvo 240
A Mikael Ekman/Kenneth Ekman Oskarshamns RRC/Oskarshamns RRC Seat ibiza
C Martin Nilsson/Mattias Hellqvist Norrahammars MK/Norrahammars MK BMW 325
C Tomas Söderberg/Roger Dahlberg Falkenbergs MK/Emådalens MK BMW 325 DRIVE VXO MOTORSPORT
B Joakim Wiberg/Sofia Johnson Linköpings MS/Linköpings MS Volvo 940 16v
B Fredrik Bergman/ Linköpings MS/ Volvo 940 16v
B Anders Malm/Anders Andersson Ydre MK/Va Östergötland MK Opel Ascona A
B Johnny Ekeflo/Elias Ekeflo Team Skogsåkarna/Team Skogsåkarna VW Golf
C Arvid Johansson/Alicia Jonasson Lessebo mk/Lessebo MK Volvo 240
B Claes Börefelt/Janne Lidin Norrahammars MK/Norrahammars MK Escort MK 1